Portal Pszczelarski

Pasieka Zarodowa w Maciejowie - plany na 2017 rok

pszczelarstwo opolskie Pasieka Zarodowa w Maciejowie pasieka zarodowa Jan Dzierżon

Dolina Stobrawy, spółka zarządzająca Pasieką Zarodową w Maciejowie, zakończyła 2016 rok na plusie. To pozwala na realizację przez samorządowców (powiatowi i gminie Kluczbork) kolejnych przedsięwzięć, które zapowiadali w zeszłym roku.

Piotr Pośpiech, starosta kluczborski, informuje słuchaczy Radio Opole, że Pasieka Zarodowa w Maciejowie aplikowała o środkich w trzech różnych naborach: dziedzictwie kulturalnym, Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW) oraz bioróżnorodności. Środki pozyskane z Unii Europejskiej mają pozwolić nie tylko na remont, ale również na stworzenie miejsca, które chętnie będą odwiedzać całe rodziny.

Przedsięwzięcia te mają być realizowane równocześnie z podstawową działalnością pasieki zarodowej, tj. sprzedażą matek pszczelich oraz rozbudową sieci sprzedaży miodu.

Aktualnie starostwo posiada dokumentację umożliwiającą m.in. remont zabytkowego dworku, w którym mieszkał ksiądz Jan Dzierżon, oraz utworzenie w nim centrum edukacyjnego.

Opracowano na podstawie:

Radio Opole, Kluczbork stawia na miód i edukację ekologiczną, http://radio.opole.pl/100,186757,kluczbork-stawia-na-miod-i-edukacje-ekologiczna-, Data publikacji: 07.02.2017 r., Data odczytu: 11.02.2017 r.

Zobacz również:

Pasieka Zarodowa w Maciejowie - plany urzędników z Kluczborka (2016)

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 3969

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.