Portal Pszczelarski

Bee Challenge - udawanie pszczoły

Źródło fragmentu zdjęcia: dziennikzachodni.pl

pszczelarstwo na świecie Bee Challenge udawanie pszczoły

Bee Challenge to kolejny rodzaj wyzwań po Ice Bucket Challenge, Cinnamon Challenge czy Mannequin Challenge. To nowa moda, jaka zapanowała w Internecie. Niestety jakiegokolwiek sensu trudno się w niej doszukiwać.

Bee Challenge polega na zakładaniu przez kobiety staników na oczy i udawaniu, że są pszczołami. Oczywiście realizacja wyzwania musi zostać udokumentowana zdjęciem, które później publikowane jest w Internecie, w szczególności na popularnych portalach społecznościowych. 

Zdaje się, że z "udawania pszczół" najbardziej cieszą się panowie, gdyż ściągając biustonosze panie co nieco muszą odsłonić...

Poniżej kompilacja ocenzurowanych zdjęć pań, które zdecydowały się wykonać to wyzwanie.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2482

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2017-02-22 08:50:16

Czego to ludzie nie wymyślą...

Adam_Poch

2017-02-27 21:25:32

Nie chciałbym dowiedzieć się, że moja dziewczyna wzięła udział w takim wyzwaniu... Poza tym nie ma to kompletnie nic wspólnego z pszczołami... Powinno nazywać się BRA CHALLENGE!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.