Portal Pszczelarski

Henryk Kłak przewodniczącym Rady Koordynacyjnej Dolnośląskich Związków Pszczelarzy 2017

pszczelarstwo dolnośląskie Henryk Kłak Rada Koordynacyjna Dolnośląskich Związków Pszczelarzy Rejonowe Zrzeszenie Pszczelarzy w Oławie Alojzy Wacławek

Henryk Kłak, pszczelarz z 52-letnim doświadczeniem, prezes Rejonowego Zrzeszenia Pszczelarzy w Oławie, zdobywca statuetki ks. Jana Dzierżona za zasługi dla pszczelarstwa polskiego, zastąpił 11 stycznia 2017 r. Alojzego Wacławka na stanowisku przewodniczącego Rady Koordynacyjnej Dolnośląskich Związków Pszczelarzy.

Nowo wybrany przewodniczący, mimo iż pełnić będzie funkcję społecznie, zapowiedział ze swojej strony duże zaangażowanie w ramach szerzenia współpracy z samorządami i instytucjami na szczeblu ponadregionalnymi. W trosce o dobro polskich pszczelarzy chce wdrożenia ustaw regulujących polskie pszczelarstwo, w szczególności kwestie związane z importem miodu zza granicy, przede wszystkim z Ukrainy.

Henryk Kłak zauważa również konieczność realizacji większych i głośniejszych kampanii reklamowych promujących polskie miody. Z pewnością pogląd ten podzielają również i inni pszczelarze, widząc zwiększające się limity na import żywności (w tym głównie miodów) z krajów spoza Unii Europejskiej.

Opracowano na podstawie:

Gazea Oława, Trzeba promować polskie miody, http://www.gazeta-olawa.pl/news/57573-trzeba-promowac-polskie-miody/, Data publikacji: 23.01.2017 r., Data odczytu: 11.02.2017 r.

Zobacz również:

Prezesi dolnośląskich organizacji pszczelarskich spotkali się w Oławie 2017

 

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1732

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2017-02-11 18:40:47

Czy to nie jest przypadkiem osoba zamieszana w aferę miodową PZP na Allegro? Czy mylę osoby?

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.