Portal Pszczelarski

Warsztaty pszczelarskie w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie 2017

Źródło informacji: pl.eventhint.com/wydarzenia/16907637/budujemy-pasieke-miejska

wydarzenie pszczelarskie warsztaty pszczelarskie szkolenie pszczelarskie luty 2017 2017 Mikołów Warsztaty pszczelarskie w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie 2017 Pasieka Edukacyjna Skrzydlaci przyjaciele

25 lutego 2017 r. w godzinach między 14:00 a 18:00, w Sośniej Górze Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie (ul. Sosnowa 5, 43-190 Mikołów) odbędą się bezpłatne warsztaty pszczelarskie. Poprowadzi je Pasieka Edukacyjna Skrzydlaci przyjaciele.

Zakres tematyczny przedsięwzięcia pn. Warsztaty pszczelarskie w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie 2017:

25.02.2017 r. (sobota)

14:00-18:00

- Co to jest pszczelarstwo miejskie i idea zrównoważonego rozwoju?

- Czy pszczoły lubią miasto?

- Regulacje prawne

- Zakładamy nową pasiekę 

- Podstawowy sprzęt pszczelarski i literatura

- Związki pszczelarskie, ubezpieczenia, dotacje unijne

- Główne problemy pszczelarza miejskiego

-  Pytania, dyskusja

- Prezentacja sprzętu pszczelarskiego, możliwość zakupu i złożenia zamówień

- Konkurs

22.04.2017 r. (sobota)

- Warsztaty praktyczne - przygotowanie ramek

- Warsztaty praktyczne - składamy ul sosnowy

 

Zapisy na niniejsze warsztaty pszczelarskie obowiązują w dniach 1-18 lutego 2017 r. i przyjmowane są pod adresem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe7nByRNZuiC8rVcNHGViqiIhh1JavH6-hHmljYHfXbFwkGFA/viewform

Liczba miejsc została ograniczona do 30 osób.

Organizator prosi o zabranie ze sobą czegoś do picia i jedzenia oraz stroju ochronnego (w tym rękawic), wkrętarki i młotka.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2259

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.