Portal Pszczelarski

Green Days 2017

pszczelarstwo mazowieckie wydarzenie pszczelarskie targi pszczelarskie kwiecień 2017 2017 Nadarzyn Green Days Green Days 2017

7-9 kwietnia 2017 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo (al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn) odbędą się wydarzenie pn. Green Days - Międzynarodowe Dni Zieleni. Organizatorzy przewidzieli w ramach niniejszego przedsięwzięcia 5 salonów, wśród których znalazło się miejsce m.in. dla Salonu Pszczelarstwa.

W Salonie Pszczelarstwa zostaną zaprezentowane m.in. nowe technologie związane z produkcją miodu, degustacja produktów pszczelich, ule drewniane, styropianowe i poliuretanowe, wirówki, dozowniki, dekrystalizatory, ramki pszczele, druty pasieczne, narzędzia pszczelarskie, odzież pszczelarska oraz miodu pitne i tradycyjne.

Wśród atrakcji przewidzianych przez organizatora będą m.in.:

- bicie rekordu Guinessa w gotowaniu bigosu na miodzie;

- Strefa Zagłoby;

- konferencja poświęcona apiterapii z udziałem środowiska medycznego.

Organizator zapewnia, że podczas targów Green Days 2017 będzie możliwość prowadzenia rozmów biznesowych oraz zawierania transakcji na stoiskach targowych.

Serdecznie zapraszamy!

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2776

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Marta Stachowiak

Marta Stachowiak

Autorka przepisów kulinarnych i bloga My Sweet Morning

Blogerka kulinarna (celebrate-your-morning.blogspot.com), na co dzień praktykująca słodkie śniadania. Prawdziwa koneserka miodów. Miłośniczka zdrowego i smacznego trybu życia. Swoją artystyczną duszę ujawnia nie tylko na talerzu ale również w rysunku i decoupage'u.

Miodowa owsianka

Pełnoziarniste placki z gruszką i miodem z pyłkiem pszczelim

Krem bananowo-owsiany z miodem

Michał Piątek

Michał Piątek

Ekspert Portalu Pszczelarskiego

Pszczelarz, właściciel serwisu www.pogodnypiatek.pl, w którym prowadzi blog pszczelarski i zamieszcza nakręcone przez siebie filmy. Jeden z autorów dwumiesięcznika „Pasieka”, organizator konferencji pszczelarskich, wykładowca.

IV Konferencja KD Pszczółka - podsumowanie wydarzenia

Targi Sadowniczo-Warzywnicze Hort-Technika z panelem pszczelarskim - relacja

Skuteczna ochrona roślin bezpieczna dla owadów zapylających

Sylwia Zielińska

Sylwia Zielińska

Konsultant serwisu

Doktorantka na Uniwersytecie Rzeszowskim, członkini Koła Naukowego Technologów Żywności FERMENT. Interesuje się toksykologią żywności i zanieczyszczeniem środowiska. Dokładna analizatorka i badaczka składu chemicznego miodu. Poza uczelnią, wraz z przyjaciółką ekotesterka i propagatorka żywności ekologicznej (ekotester.pl - strona w przygotowaniu), działaczka w stowarzyszeniu oraz miłośniczka tańca i motocykli.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 3.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 2.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 1.

Piotr Chmielewski

Piotr Chmielewski

Autor tekstów

Student Wydziału Biologii i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Członek Ligi Ochrony Przyrody oraz Koła Naukowego Przyrodników UAM. Interesuje się ochroną przyrody i prawem ochrony środowiska.

Konferencja Współczesne Uwarunkowania Zarządzania Środowiskiem

VI Interdyscyplinarna Konferencja TYGIEL

Historia pszczelarza-sapera. Cz. 2.