Portal Pszczelarski

Miód Drawski - słodki produkt z Drawska Pomorskiego

pszczelarstwo pomorskie Miód Drawski Koło Pszczelarzy w Drawsku Pomorskim akcja pszczelarska

Miód Drawski to być może za niedługo nazwa określająca miody od pszczelarzy z Drawska Pomorskiego. 

Pszczelarze zrzeszeni w ramach Koła Pszczelarzy w Drawsku Pomorskim 19 listopada 2016 r. podjęli uchwałę w sprawie przystąpienia do programu promocji Miodu Drawskiego, którego pomysł wyszedł od... urzędników drawskiego ratusza. Początku całego przedsięwzięcia trzeba doszukiwać się kilka miesięcy wcześniej, we wrześniu 2016 r., kiedy to Koło Pszczelarzy w Drawsku Pomorskim wraz z drawskimi urzędnikami zorganizowali spotkanie z dziećmi w drawskim centrum kultury, podczas którego najmłodsi uczestnicy otrzymali słoiczki z miodem do degustacji, zobaczyły film o zapylaczach oraz na żywo zobaczyły pszczoły. To wówczas padł pomysł o stworzeniu coś a'la produktu regionalnego. 

Miód Drawski już niebawem doczeka się unikalnych materiałów promocyjnych. Referat promocji drawskiego ratusza zlecił przygotowanie etykiet i opakowań na miody, które zaprezentowane mają być drawskim pszczelarzom jeszcze w lutym 2017 r. Jeżeli przypadną im do gustu, urzędnicy przystąpią do procedury rejestracji znaku towarowego i opracowania wspólnej koncepcji promocji produktu.

Opracowano na podstawie:

Drawskie Strony Internetowe, Miód Drawski - powstaje nowa marka w regionie, http://www.dsi.net.pl/wszystkie-wiadomosci/item/4950-miod-drawski-powstaje-nowa-marka-w-regionie, Data publikacji: 27.01.2017 r., Data odczytu: 02.02.2017 r.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2256

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2017-02-05 20:17:49

Ciekawe czy to jedyne takie przedsięwzięcie, w którym jest prawie jednogłośna zgoda pszczelarzy i chęć współpracy? Można by pomyśleć o regionalizacji miodów. W ten sposób byłby np. Krakowski Miód, Warszawski Miód, Miód z Warmii i Mazur.

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.