Portal Pszczelarski

Let's Bee Friends 2017

pszczelarstwo pomorskie wystawa pszczelarska wydarzenie pszczelarskie luty 2017 marzec 2017 Gdynia Let's Bee Friends Let's Bee Friends czyli zaprzyjaźnij się z pszczołami Łowcy Miodu

Let's Bee Friends to nazwa wyjątkowej wystawy organizowanej w Galerii Centrum Designu Gdynia Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia. Ekspozycja czynna będzie od 03 lutego do 12 marca 2017 r. w godzinach od 10:00 do 18:00.

Wystawa odnosić się będzie do kwestii wymierania pszczół w naszym ekosystemie. Uczestnicy wystawy będą mogli zapoznać się z pracą pszczół i możliwościami ochrony tychże owadów. Ekspozycja obejmować będzie również projekty inspirowane pszczołami, ich pracą oraz ulami, a które znajdują swoje zastosowanie w architekturze, meblarstwie, produkcji sprzętu sportowego, a nawet w branży oświetleniowej.

Uczestnicy wystawy będą mogli również zapoznać się ze sprzętem pszczelarskim i wyposażeniem pszczelarza, jak również z odmianami miodów z całego świata.

Identyczne wydarzenie miało miejsce w zeszłym roku na zamku w Cieszynie, gdzie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.

Program przedsięwzięć realizowanych w trakcie wystawy pszczelarskiej Let's Bee Friends 2017:

03.02.2017 r. (piątek)

18:00 - wernisaż w Galerii CDG (budynek III)

 

16.02.2017 r. (czwartek)

18:00 - pokaz filmu Łowcy Miodu (sala kinowa, budynek III)

19:30 - oprowadzanie po wystawie (galeria CDG, budynek III)

 

Wstęp bezpłatny.

Opracowano na podstawie:

DziennikBaltycki.pl, Let's Bee Friends, czyli zaprzyjaźnij się z pszczołami, http://www.dziennikbaltycki.pl/wiadomosci/gdynia/a/lets-bee-friends-czyli-zaprzyjaznij-sie-z-pszczolami,11749730/, Data publikacji: 01.02.2017 r., Data odczytu: 01.02.2017 r.

Zobacz również:

Let's bee friends, czyli zaprzyjaźnij się z pszczołami - relacja z wydarzenia (2016)

Łowcy Miodu: Na ratunek pszczołom - film pszczelarski

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1608

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.