Portal Pszczelarski

Let's Bee Friends 2017

pszczelarstwo pomorskie wystawa pszczelarska wydarzenie pszczelarskie luty 2017 marzec 2017 Gdynia Let's Bee Friends Let's Bee Friends czyli zaprzyjaźnij się z pszczołami Łowcy Miodu

Let's Bee Friends to nazwa wyjątkowej wystawy organizowanej w Galerii Centrum Designu Gdynia Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia. Ekspozycja czynna będzie od 03 lutego do 12 marca 2017 r. w godzinach od 10:00 do 18:00.

Wystawa odnosić się będzie do kwestii wymierania pszczół w naszym ekosystemie. Uczestnicy wystawy będą mogli zapoznać się z pracą pszczół i możliwościami ochrony tychże owadów. Ekspozycja obejmować będzie również projekty inspirowane pszczołami, ich pracą oraz ulami, a które znajdują swoje zastosowanie w architekturze, meblarstwie, produkcji sprzętu sportowego, a nawet w branży oświetleniowej.

Uczestnicy wystawy będą mogli również zapoznać się ze sprzętem pszczelarskim i wyposażeniem pszczelarza, jak również z odmianami miodów z całego świata.

Identyczne wydarzenie miało miejsce w zeszłym roku na zamku w Cieszynie, gdzie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.

Program przedsięwzięć realizowanych w trakcie wystawy pszczelarskiej Let's Bee Friends 2017:

03.02.2017 r. (piątek)

18:00 - wernisaż w Galerii CDG (budynek III)

 

16.02.2017 r. (czwartek)

18:00 - pokaz filmu Łowcy Miodu (sala kinowa, budynek III)

19:30 - oprowadzanie po wystawie (galeria CDG, budynek III)

 

Wstęp bezpłatny.

Opracowano na podstawie:

DziennikBaltycki.pl, Let's Bee Friends, czyli zaprzyjaźnij się z pszczołami, http://www.dziennikbaltycki.pl/wiadomosci/gdynia/a/lets-bee-friends-czyli-zaprzyjaznij-sie-z-pszczolami,11749730/, Data publikacji: 01.02.2017 r., Data odczytu: 01.02.2017 r.

Zobacz również:

Let's bee friends, czyli zaprzyjaźnij się z pszczołami - relacja z wydarzenia (2016)

Łowcy Miodu: Na ratunek pszczołom - film pszczelarski

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1876

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Enactus WSZiB

Enactus WSZiB

Partner serwisu

Zespół międzynarodowej organizacji studenckiej Enactus przy Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Jego głównym obszarem działalności jest planowanie i realizacja projektów o charakterze edukacyjno-biznesowym w ramach społecznie odpowiedzialnego biznesu (CSR).

BeePower! w Polsce i za granicą

BeePower - prelekcja p. Adriana Suszki. Cz. 1.

BeePower – Be or not to be, depends on a bee!

Renata Gasek

Renata Gasek

Autorka tekstów

Entuzjastka szeroko pojętego rękodzieła, autorka prac zamieszczonych na blogu Kocie robótki (https://kocieprace.blogspot.com/)

Pirografia (sztuka malowania ogniem) w pszczelarstwie

Ewa Jarosz

Ewa Jarosz

autor przepisów kulinarnych i bloga dietetykwstolicy.blogspot.com

Dietetyk medyczny, blogerka kulinarna i amator fotografii. Uczy swoich pacjentów jak utrzymać zasady racjonalnego odżywiania czerpiąc przyjemność z jedzenia. Zaraża optymizmem i zdrowym podejściem do życia.

Ser twarogowy z miodem i orzechami

Ciasto jogurtowo-miodowe z cynamonem

Gruszkowo-jabłkowy mus szarlotkowy