Portal Pszczelarski

Pszczelarze z Pasieki Edukacyjnej odwiedzili pacjentów Oddziału Onkologii IMiD w Warszawie 2017

Źródło zdjęcia: facebook.com/FundacjaHerosi/

pszczelarstwo mazowieckie akcja pszczelarska Pasieka Edukacyjna Stowarzyszenie Przyjaciół SOS Kropla Słodyczy

30 stycznia 2017 r. pszczelarze z Pasieki Edukacyjnej Stowarzyszenia Przyjaciół SOS odwiedzili podopiecznych Kliniki Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, sprawiając im radość nie do opisania. 

Pszczelarze zabrali ze sobą profesjonalny sprzęt pszczelarski oraz ul z ramkami, które posłużyły im jako rekwizyty m.in. przy wyjaśnianiu powstawania pysznego miodu. Dzieci z Oddziału Onkologii Instytutu Matki i Dziecka, pod czujnym okiem doświadczonych pszczelarzy, miały również możliwość nauczenia się trudnej sztuki wytwarzania świec z wosku pszczelego.

Niniejsza akcja pszczelarska na stałe wpisała się w przedsięwzięcia realizowane przez warszawską Pasiekę Edukacyjną pod nazwą Kropla Słodyczy. Polega ona na zbiórce miodu od polskich pszczelarzy, a następnie na obdarowywaniu nim dzieci na oddziałach onkologicznych i w hospicjach. Dzięki niej dzieci choć na chwilę mają szansę zapomnieć o trudnej sytuacji w jakiej się znalazły. 

W imieniu Stowarzyszenia Przyjaciół SOS oraz w imieniu redakcji Portalu Pszczelarskiego pragnę serdecznie podziękować za dotychczasowe wsparcie działań realizowanych w ramach Pasieki Edukacyjnej i jednocześnie prosić o kolejne hojne miodowe wsparcie organizatora przedsięwzięcia na adres:

Stowarzyszenie Przyjaciół S.O.S.
ul. Rzymowskiego 36/213
02-697 Warszawa
z dopiskiem Pasieka Edukacyjna

Więcej informacji na temat możliwości wsparcia oraz przyłączenia się do kolejnych akcji pszczelarskich w ramach Pasieki Edukacyjnej można uzyskać pod numerem telefonu: 601 365 756 oraz adresem e-mail: stowarzyszeniesos@o2.pl

Zobacz również:

Kropla Słodyczy - akcja pszczelarska 2016

 

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 4109

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2017-02-01 16:24:27

Pięknie! Jestem z nich bardzo dumny! Prawdziwi pszczelarze!!!

arek

2017-02-02 20:40:26

Piękna inicjatywa. Widać, że dzieci są bardzo zaciekawione!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.