Portal Pszczelarski

Pożar u pszczelarza z Psar 2017

pszczelarstwo świętokrzyskie pożar stodoły pszczelarza pożar u pszczelarza Psary

Do poważnego pożaru doszło u rolnika w miejscowości Psary w gminie Bodzentyn w powiecie kieleckim. Zapaliła się stodoła, w której trzymano nie tylko maszyny, ale również zwierzęta, w tym ule z pszczołami.

Strażacy informacje o pożarze otrzymali w poniedziałek, 16.01.2017 po południu. Zanim wozy strażaków dojechały na miejsce, właścicielowi stodoły przy pomocy sąsiadów udało się wyprowadzić ze środka sześć kóz, 50 sztuk ptactwa oraz 15 uli z pszczołami. Wyprowadzono także ciągnik, kombajn oraz samochód osobowy. Zgodnie z informacjami podanymi przez Sławomira Karwata, zastępcę komendanta miejskiego kieleckiej straży pożarnej, strażakom udało się ocalić przed pożarem dom stojący w pobliżu spalonej stodoły. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie w instalacji elektrycznej.

Pożar był na tyle poważny, że w jego gaszeniu wzięło udział aż 9 zastępów strażaków, w sumie 30 ratowników. Nie udało się uratować wszystkiego, spaleniu uległo część maszyn. W trakcie dojazdu na akcje, jeden z wozów z OSP z Mirocic miał kolizję z samochodem osobowym. Nikomu nic się nie stało.

Opracowano na podstawie:
Strefa Agro, Pożar stodoły w gminie Bodzentyn. Strażacy w drodze do akcji mieli wypadek, http://www.strefaagro.echodnia.eu/artykul/pozar-stodoly-w-gminie-bodzentyn-strazacy-w-drodze-do-akcji-mieli-wypadek, data publikacji: 2017.01.17, data odczytu: 2017.01.17.Liczba wyświetleń artykułu: 1517

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.