Portal Pszczelarski

Prezesi dolnośląskich organizacji pszczelarskich spotkali się w Oławie 2017

pszczelarstwo dolnośląskie Polski Związek Pszczelarski w Warszawie Dolnośląski Związek Pszczelarzy we Wrocławiu Związek Pszczelarzy Ziemi Legnickiej Rejonowe Zrzeszenie Pszczelarzy w Oławie Regionalny Związek Pszczelarzy w Jeleniej Górze Górnołużyckie Stowarzyszenie Pszczelarzy w Zgorzelcu Wałbrzyski Klub Pszczelarza Henryk Kłak

12 stycznia 2017 roku w Oławie doszło do wyjątkowego spotkania. Wzięli w nim udział prezesi dolnośląskich organizacji pszczelarskich, którzy skupieni są w Radzie Prezesów Dolnośląskich Organizacji Pszczelarskich.

Zgodnie z informacjami podanymi na stronie Polskiego Związku Pszczelarskiego, do Rady należy Dolnośląski Związek Pszczelarzy we Wrocławiu, Związek Pszczelarzy Ziemi Legnickiej, Rejonowe Zrzeszenie Pszczelarzy w Oławie, Regionalny Związek Pszczelarzy w Jeleniej Górze, a także organizacje pszczelarskie nie należące do struktur Polskiego Związku Pszczelarskiego, w tym Górnołużyckie Stowarzyszenie Pszczelarzy w Zgorzelcu i Wałbrzyski Klub Pszczelarza.

Spotkanie miało za zadanie wypracowanie wspólnego kierunku współpracy z państwowymi i samorządowymi jednostkami i instytucjami, które zajmują się problematyką rolnictwa na terenie regionu Dolnego Śląska. Podczas przeprowadzonej dyskusji o merytorycznym charakterze, dokonał się podział poszczególnych zadań pomiędzy prezesów. Do funkcji koordynatora działań Rady wybrany został Henryk Kłak. Kolejne spotkanie prezesów na odbyć się 14 marca 2017 r. Podczas niego zgromadzeni dokonają wstępnej oceny kierunku podjętych działań. 

Opracowano na podstawie:
Polski Związek Pszczelarski, Współpraca pszczelarzy na Dolnym Śląsku, http://www.zwiazekpszczelarski.pl/wspolpraca-na-dolnymslasku, data publikacji: 2017.01.15, data odczytu: 2017.01.16.

Zobacz również:

Henryk Kłak przewodniczącym Rady Koordynacyjnej Dolnośląskich Związków Pszczelarzy 2017Liczba wyświetleń artykułu: 1410

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.