Portal Pszczelarski

XXI Wojewódzka Konferencja Pszczelarska w Karniowicach - relacja z wydarzenia

pszczelarstwo małopolskie relacja z wydarzenia XXI Wojewódzka Konferencja Pszczelarska w Karniowicach Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Krakowie

14 stycznia 2017 roku w Małopolskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Karniowicach odbyła się XXI Wojewódzka Konferencja Pszczelarska. Tematyka spotkania skupiała się wokół gospodarki pasiecznej, a także zdrowia pszczół.

Organizatorami wydarzenia byli wspólnie Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach oraz Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Krakowie. Była to już dwudziesta pierwsza wspólnie zorganizowana konferencja. Problemy małopolskich pszczelarzy, podobnie jak ma to miejsce w całym kraju, skupiają się w dużej mierze na kwestiach związanych ze zdrowiem pszczół. Duże straty w pogłowiu to niemalże codzienna bolączka. Dlatego niemal każde spośród trzech wystąpień ekspertów oscylowało wokół tych zagadnień. Dużo miejsca poświęcono zatruciom pestycydami, a więc współpracy na linii pszczelarze-rolnicy. Wystąpienie inspektora Andrzeja Kasperkiewicza z Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Krakowie cieszyło się sporym zainteresowaniem. Przypomniano także, że przepisy chroniące pszczoły przed zatruciami już istnieją, dlatego trzeba je egzekwować. 

Podczas konferencji nie zabrakło stoisk ze sprzętem pszczelarskim, literaturą oraz produktami pasiecznymi.

Opracowano na podstawie:
Profil Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Karniowicach na portalu Facebook, https://www.facebook.com/MODRKarniowice/?hc_ref=SEARCH&fref=nf, data odczytu: 2017.01.16.
Agrofakt, Pierwsza konferencja dla pszczelarzy w 2017!, https://www.agrofakt.pl/nabor-wnioskow-prow-2017/, data publikacji: 2017.01.12, data odczytu: 2017.01.16.

Zobacz również:

XXI Wojewódzka Konferencja Pszczelarska w KarniowicachLiczba wyświetleń artykułu: 1038

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.