Portal Pszczelarski

Pasieka Edukacyjna zorganizowała warsztaty z budowy ula 2017

pszczelarstwo mazowieckie Pasieka Edukacyjna Bogdan Dziubak relacja z wydarzenia

Wieczorem 12 stycznia 2017 r. odbyły się kolejne warsztaty organizowane przez Pasiekę Edukacyjną. Tematyka spotkania tym razem dotyczyła budowy ula.

Zgodnie z informacjami dostępnymi na profilu Pasieki Edukacyjnej na portalu Facebook, zajęcia poprowadził Bogdan Dziubak. Było to wstępne spotkanie przygotowujące do zdecydowanie bardziej praktyczno-technicznych zajęć związanych z już samą budową domu dla pszczół. W trakcie spotkania opowiedziano o materiałach nadających się do stworzenia ula, a także wybrano najlepszy projekt.

Zajęcia w tym cyklu, zorganizowane w przyjaznej przestrzeni Warsztatu Warszawskiego, są skierowane w stronę zarówno osób, które chcą stworzyć własną pasiekę, jak również pasjonatów ochrony środowiska, którym los owadów nie jest obojętny. To okazja do poznania ludzi z podobną pasją. Zajęcia są bezpłatne i odbywają się w różnych terminach i miejscach w Warszawie – należy na bieżąco sprawdzać kalendarz wydarzeń.

Opracowano na podstawie:
Pasieka Edukacyjna, Zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie Pasieki Edukacyjnej!, http://www.stowarzyszeniesos.org.pl/zapraszamy-pierwsze-tym-roku-spotkanie-pasieki-edukacyjnej/, data publikacji: 2017.01.08, data odczytu: 2017.01.16.Liczba wyświetleń artykułu: 1831

Komentarze z forum pszczelarskiego

mati

2017-01-19 10:48:12

no i tak trzymac brawo

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.