Portal Pszczelarski

Pszczelarze z Małopolski spotkali się na opłatku z kard. Dziwiszem 2017

pszczelarstwo małopolskie Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Krakowie Józef Bukowski Zrzeszenie Pszczelarzy Krakowskich Koło Pszczelarzy w Limanowej Koło Pszczelarzy Kamianna Koło Pszczelarzy w Libiążu Koło Pszczelarzy w Kocmyrzowie

7 stycznia 2017 roku w Kurii Metropolitalnej w Krakowie przy Franciszkańskiej 3 odbyło się spotkanie opłatkowe. Jego Ekscelencja ksiądz kardynał Stanisław Dziwisz zaprosił do siebie pszczelarzy, ogrodników i sadowników.

Spotkanie rozpoczęła Msza Święta, którą celebrowali również kapelani kół pszczelarzy. Po uroczystościach w kościele, zaproszeni goście spotkali się w sali papieskiej. Kardynał Dziwisz w przemówieniu życzył zgromadzonym wytrwałości oraz siły, by w roku 2017 osiągać jeszcze więcej sukcesów osobistych i zawodowych. Jako przedstawiciel Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Krakowie przemówił jego prezes Józef Bukowski, który podziękował kardynałowi Dziwiszowi za wszystkie dotychczas zorganizowane spotkania. Nie zabrakło również słów dotyczących problemów pszczelarstwa. W spotkaniu opłatkowym wzięli udział przedstawiciele kół pszczelarzy z Limanowej i Kamiannej, a także z Libiąża i Kocmyrzowa. Swój sztandar przywieźli pszczelarze z Zrzeszenia Pszczelarzy Krakowskich. Pszczelarze w ramach wyjazdu zwiedzili także Kraków oraz Muzeum Historyczne – Podziemia Rynku.

Opracowano na podstawie:
Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Krakowie, 33 Opłatek Kardynalski, http://wzp-krakow.pl/aktualnosci/id/225.html, data publikacji: 2017.01.13, data odczytu: 2017.01.16.Liczba wyświetleń artykułu: 1327

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.