Portal Pszczelarski

Koło Pszczelarzy w Pniewach obchodziło 80-lecie istnienia

pszczelarstwo wielkopolskie Koło Pszczelarzy w Pniewach Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Poznaniu Zenon Walkiewicz Polski Związek Pszczelarzy w Warszawie

4 grudnia 2016 roku Koło Pszczelarzy w Pniewach obchodziło jubileusz 80-lecia swojego powstania. Uroczystości rozpoczęły się od Mszy Świętej w lokalnym kościele, by w dalszej kolejności przenieść się do restauracji.

Na stronie Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Poznaniu ukazało się podsumowanie tego wydarzenia. Zenon Walkiewicz, pełniący funkcję sekretarza Koła w Pniewach, przybliżył zebranym długą historię jego działalności. Rozpoczyna się ona jeszcze w latach przed II wojną światową. Obecnie w Kole w Pniewach skupionych jest 8. pszczelarzy mających mniej niż 50 lat oraz 21. mających więcej lat. Pięciu pszczelarzy ma pasieki przekraczające liczebności 50 rodzin. Od 2006 roku pszczelarze skupieni w Kole korzystają z pomocy unijnej, dzięki czemu rozwijają stale swoje pasieki. Polski Związek Pszczelarzy w Warszawie kilkukrotnie odznaczał pszczelarzy z Pniew ważnymi nagrodami, w ten sposób honorując trud pszczelarzy.

Opracowano na podstawie:
Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Poznaniu, 80-lecie Koła Pszczelarzy w Pniewach, http://www.pszczolywzp.pl/index.php/galeria/54-80-lecie-kola-pszczelarzy-w-pniewach, data publikacji: 2017.01.11, data odczytu: 2017.01.12.Liczba wyświetleń artykułu: 1426

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.