Portal Pszczelarski

Akademia Przyjaciół Pszczół - finał akcji pszczelarskiej

pszczelarstwo śląskie Akademia Przyjaciół Pszczół akcja pszczelarska Z Kujawskim pomagamy pszczołom Wielki Dzień Miodu

Kilka miesięcy trwały zmagania miłośników pszczół w ramach Akademii Przyjaciół Pszczół. Rywalizację wśród uczniów wygrał Eco Team z Tworkowa.

Uczniowie brali udział w rywalizacji już po raz trzeci, co roku otrzymując wyróżnienie. W tym roku nagrodą główną było dofinansowanie wyposażenia sali przyrodniczej, a także nagrody rzeczowe. W całym konkursie wzięły udział aż 154 szkoły z terenu całej Polski. Rywalizacja trwała przez trzy miesiące. Zmagania wymagały na biorących w nich udział uczniach wykonywanie zadań indywidualnych oraz grupowych. 

Całą ideą konkursu była informacja na temat olbrzymiej roli pszczół. Dzieci, ale nie tylko, dowiedziały się wiele na temat ochrony i pomocy tym pożytecznym owadom. Uczniowie z Tworkowa w ramach zadania odwiedzili kilku okolicznych pszczelarzy. W ramach akcji zwycięskie dzieci zorganizowały też Wielki Dzień Miodu oraz rozwiesiły w okolicznych sklepach plakaty zachęcające do ratowania pszczół. Uczniowie sadzili także rośliny miododajne.

Opracowano na podstawie:
Nowiny.pl, ECO TEAM z Tworkowa - najlepszy zespół przyrodniczy w Polsce, http://www.nowiny.pl/124362-eco-team-z-tworkowa-najlepszy-zespol-przyrodniczy-w-polsce.html, data publikacji: 2017.01.05, data odczytu: 2017.01.09.Liczba wyświetleń artykułu: 1033

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.