Portal Pszczelarski

Spotkanie wigilijno-noworoczne pszczelarzy z Terenowego Koła Pszczelarzy w Rembertowie 2016

pszczelarstwo mazowieckie Terenowe Koło Pszczelarzy w Rembertowie Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Członkowie Terenowego Koła Pszczelarzy w Rembertowie spotkali się podczas uroczystego zebrania wigilijno-noworocznego. Doszło do niego 5 stycznia 2017 roku.

Spotkanie miało bardzo przyjemny charakter. Członkowie Koła, zgodnie z informacjami zamieszczonymi na jego stronie internetowej, podzielili się opłatkiem i złożyli sobie noworoczne życzenia. Życzenia beczki miodu zostały skierowane także w stronę innych pszczelarzy skupionych w ramach działalności Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Warszawie. Filmik z tego spotkania został zamieszczony na stronie warszawskiego Związku. Dzięki filmikowi można się również dowiedzieć wiele na temat ubiegłorocznej pracy Koła w Rembertowie. Była to także okazja do podsumowań związanych z ilością zebranego miodu i wpływem pogody na taki stan rzeczy.

Opracowano na podstawie:
Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie, Wigilijno-noworoczne spotkanie w Terenowym Kole Pszczelarzy w Rembertowie, http://wzpwarszawa.pl/?p=701, data publikacji: 2017.01.06, data odczytu: 2017.01.09.Liczba wyświetleń artykułu: 1205

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Renata Gasek

Renata Gasek

Autorka tekstów

Entuzjastka szeroko pojętego rękodzieła, autorka prac zamieszczonych na blogu Kocie robótki (https://kocieprace.blogspot.com/)

Pirografia (sztuka malowania ogniem) w pszczelarstwie

Celina Habryka

Celina Habryka

Autorka tekstów

Doktorantka w Katedrze Analizy i Oceny Jakości Żywności na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Zajmuje się badaniem właściwości fizykochemicznych miodów.

Rodzaje miodu ze względu na pochodzenie

Podział miodów pitnych

Ernest Bryll

Ernest Bryll

Autor tekstów

Polski poeta, pisarz, autor tekstów piosenek, dziennikarz, tłumacz i krytyk filmowy. Właściciel strony bryll.pl

Modlitwa - Ernest Bryll