Portal Pszczelarski

Uchwały Rady Polskiego Związku Pszczelarskiego - grudzień 2016

pszczelarstwo w Polsce Polski Związek Pszczelarski Światowy Dzień Pszczół

15 grudnia 2016 roku odbyło się posiedzenie Rady Polskiego Związku Pszczelarskiego. W ramach posiedzenia podjęto uchwały na podstawie złożonych wniosków.

Zgodnie z informacjami podanymi na stronie Polskiego Związku Pszczelarskiego, podjęto w sumie siedem uchwał. Pierwsza dotyczy pierwszego Światowego Dnia Pszczół, który odbędzie się 20 maja 2018 roku. Zgodnie z nią Zarząd Polskiego Związku Pszczelarskiego ma stworzyć koncepcję obchodów tego dnia.

Druga uchwała dotyczy prac na zmianami rozporządzenia Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie wykazu artykułów rolno-spożywczych przywożonych z zagranicy oraz ich minimalnej ilości podlegającej kontroli jakości handlowej. Rada Związku wystosowała propozycję, by ilość miodu naturalnego podlegającego kontroli zmniejszyć z pół tony do stu kilogramów.

Uchwała numer trzy dotyczy zaprezentowania w materiałach dla delegatów zjazdu Polskiego Związku Pszczelarskiego sprawozdania dotyczącego realizacji poszczególnych uchwał podjętych na zjeździe w Boguchwale.

Uchwała numer cztery ma związek z przedstawieniem projektu możliwości importu leków do walki z warrozą.

Uchwały numer pięć, sześć i siedem mają związek z administracją. Dotyczą konieczności przedstawiania prezentacji multimedialnych przez występujące osoby, zamieszczenia listy delegatów na zjazd Polskiego Związku Pszczelarskiego na oficjalnej stronie Związku, a także zamieszczenia listy imiennej członków Rady na stronie Związku.

Uchwały zostały przyjęte za sprawą głosowania.

Opracowano na podstawie:
Polski Związek Pszczelarski, Uchwały z posiedzenia Rady 15.12.2016, http://www.zwiazekpszczelarski.pl/uchwaly-z-posiedzenia-rady-15122016, data publikacji: 2017.01.04, data odczytu: 2017.01.09.

Zobacz również:

Światowy Dzień Pszczół - droga do święta pszczelarskiegoLiczba wyświetleń artykułu: 1149

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.