Portal Pszczelarski

Import miodu z Ukrainy - większy przez 3 lata

pszczelarstwo w Polsce miód z Ukrainy import miodu

Unia Europejska zwiększyła limity importu produktów rolnych z Ukrainy. Kwestia ta dotyczy także importu miodu.

Portal fruit-inform.com poinformował, że cały proces obejmujący negocjacje w tej sprawie ma potencjał do dalszego rozwoju. Taras Kutovoy, minister polityki rolnej i żywności Ukrainy zdradził, że początkowo partnerzy Ukrainy niechętnie odnosili się do zwiększenia kwot importu. To jednak upór strony ukraińskiej i zaangażowanie specjalistów przyczyniło się do systematycznego otwierania się na negocjacje. Aż do uzyskania oczekiwanego rezultatu.

Zwiększone limity dotyczą także miodu. Propozycja Komisji Europejskiej dotyczącej zwiększenia istniejących przydziałów dla produktów ukraińskich jest ważna trzy lata. Musi zostać zatwierdzona przez Parlament Europejski oraz państwa członkowskie Unii Europejskiej.

Opracowano na podstawie:
Sady i Ogrody, UE zwiększyła limity importu produktów rolnych z Ukrainy, http://www.sadyogrody.pl/handel_i_dystrybucja/106/ue_zwiekszyla_limity_importu_produktow_rolnych_z_ukrainy,8316.html, data publikacji: 2017.01.09, data odczytu: 2017.01.09.Liczba wyświetleń artykułu: 3005

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.