Portal Pszczelarski

Jedziemy na miodzie - projekt crowdfundingowy

Źródło zdjęcia: polakpotrafi.pl/projekt/jedziemy-na-miodzie/aktualnosci

pszczelarstwo w Polsce Jedziemy na miodzie akcja pszczelarska crowdfunding Polak Potrafi

"Jedziemy na miodzie" to nazwa inicjatywy wyprawy rowerowej po wschodniej i północnej Polsce. Trasa licząca ponad 1500 kilometrów ma stać się przyczynkiem do zwrócenia uwagi na problemy pszczół.

Zgodnie z informacjami podanymi przez organizatorów, akcja ma mieć miejsce od lutego do końca marca 2017 r. Do krótszych lub dłuższych odcinków przejazdu może się przyłączyć każda osoba, której bliski jest los owadów. W trakcie przejazdu organizatorzy chcą namawiać rolników do ochrony pszczół, a także propagować produkty pszczele wśród konsumentów.

Jest to powtórka z wyprawy sprzed czterech lat. W trakcie przejazdu jej uczestnicy chcą także odwiedzać lokalnych pszczelarzy. Akcja ma mieć jak najbardziej medialny charakter, stąd między innymi wybór ekstremalnej, zimowej pory. Obecnie organizatorzy zajmują się zbiórką funduszy w ramach serwisu Polak Potrafi, mających pomóc w organizacji wyprawy. 

Projekt można wesprzeć odwiedzając link: https://polakpotrafi.pl/projekt/jedziemy-na-miodzie 

Opracowano na podstawie:
Jedziemy na miodzie, http://jedziemynamiodzie.org/, data odczytu: 2017.01.09.

Zobacz również:

1000 km zimą w obronie pszczółLiczba wyświetleń artykułu: 1468

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2017-02-05 20:20:07

Widziałem, że udało się uzbierać tylko 1076 zł, czyli zbiórka nie doszła do skutku... ale czy wyprawa mimo to ruszy?

mati

2017-02-09 20:45:41

pisal ktos ze jednak sie odbedzie wyprawa ale kiedy indziej i inna trasa

BartekZieba

2017-03-01 15:32:07

Świetny pomysł! Dajcie znać czy wypaliło. Takie inicjatywy są bardzo potrzebne.

blondynekkrk

2017-03-06 19:53:26

Z tego co wiem to niestety nie udało się zebrać pieniążków ale panowie jeżdżą :) Dużo fajnych zdjęć wrzucają na swoim facebooku: https://www.facebook.com/JedziemyNaMiodzie/?fref=ts

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.