Portal Pszczelarski

XXI Wojewódzka Konferencja Pszczelarska w Karniowicach

Źródło informacji i plakatu: modr.pl/index.php?wia=919

wydarzenie pszczelarskie konferencja pszczelarska styczeń 2017 2017 Karniowice XXI Wojewódzka Konferencja Pszczelarska w Karniowicach Wojewódzka Konferencja Pszczelarska w Karniowicach Cezary Kruk Andrzej Kasperkiewicz Przemysław Szeliga

Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach wraz z Wojewódzkim Związkiem Pszczelarzy w Krakowie serdecznie zapraszają do udziału w już 21. edycji Wojewódziej Konferencji Pszczelarskiej w Karniowicach. Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość zapoznania się z nowościami w technologii i gospodarce pasiecznej oraz profilaktyce zdrowotnej i leczeniu pszczół.

Udział w konferencji jest bezpłatny! 

Program wydarzenia pn. XXI Wojewódzka Konferencja Pszczelarska w Karniowicach:

14.01.2017 r. (sobota) 

9:30 - Marek Kwiatkowski, Dyrektor MODR w Karniowicach - Otwarcie konferencji

9:35 - mgr Cezary Kruk - Biologiczne uwarunkowania gospodarki

12:45 - Przerwa

13:15 - Andrzej Kasperkiewicz, Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Krakowie - Ochrona pszczół przed zatruciami pestycydami

14:00 - mgr Przemysław Szeliga - Pasieczny minimalizm

15:30 - Zakończenie konferencji

 

Plakat wydarzenia:

Kontakt z organizatorem konferencji:

Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach, Dział Systemów Produkcji Rolnej, Ekologii i Ochrony Środowiska
tel.: 12-285-21-13 lub 12-285-21-14, wew. 250-253
e-mail: technologia@modr.pl

Czytaj również:

XXIV Wojewódzka Konferencja Pszczelarska w Karniowicach

XXIII Wojewódzka Konferencja Pszczelarska w Karniowicach

XXII Wojewódzka Konferencja Pszczelarska w Karniowicach

XX Wojewódzka Konferencja Pszczelarska w Karniowicach

XIX Wojewódzka Konferencja Pszczelarska w Karniowicach

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2177

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.