Portal Pszczelarski

Szkolenie pszczelarskie w Zgorzelcu - luty 2017

Źródło informacji: facebook.com/pszczelarze.zgorzelec/

wydarzenie pszczelarskie szkolenie pszczelarskie luty 2017 2017 Zgorzelec Górnołużyckie Stowarzyszenie Pszczelarzy w Zgorzelcu Zrzeszenie Miejsko-Gminnego Koła Pszczelarzy w Mirsku Zbigniew Kołtowski

Górnołużyckie Stowarzyszenie Pszczelarzy w Zgorzelcu oraz Zrzeszenie Miejsko-Gminnego Koła Pszczelarzy w Mirsku serdecznie zapraszają swoich członków do udziału w szkoleniu pszczelarskim pn. Znaczenie roślin pożytkowych w gospodarce pasiecznej. Odbędzie się ono 4 lutego 2017 roku o godzinie 09:30 w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu (ul. Parkowa 1, 59-900 Zgorzelec).

Program szkolenia pn. Znaczenie roślin pożytkowych w gospodarce pasiecznej:

04.02.2017 r. (sobota) 

09:30-10:15 - dr hab. Zbigniew Kołtowski - Jak określić wartość pszczelarską rośliny miododajnej

10:15-11:00 - dr hab. Zbigniew Kołtowski - Szacowanie wartości pastwiska pszczelego

11:00-11:15 - Przerwa kawowa 

11:15-12:45 - dr hab. Zbigniew Kołtowski - Poprawa pożytków pszczelich (prezentacja gatunków)

12:45-14:30 - Przerwa obiadowa

14:30-15:15 - dr hab. Zbigniew Kołtowski - Kształtowanie pożytków pszczelich w ramach polityki zazieleniania

15:15-16:00 - dr hab. Zbigniew Kołtowski - Projektowanie lokalnych stref nektarodajnych, dobór gatunków

16:00-16:15 - Przerwa

16:15-17:00 - dr hab. Zbigniew Kołtowski - Zagrożenia dla pszczół miodnych i innych owadów zapylających ze strony nadmiernej chemizacji i skażenia środowiska

 

Koszt udziału w szkoleniu: 

- 10 zł dla członka Górnołużyckiego Stowarzyszenia Pszczelarzy w Zgorzelcu oraz Zrzeszenia Miejsko-Gminnego Koła Pszczelarzy w Mirsku;  
- 20 zł dla wolnego słuchacza (osób spoza wyżej wymienionych stowarzyszeń).

Cena obejmuje poza udziałem w szkoleniu także obiad. Wolni słuchacze nie mają zapewnionych materiałów szkoleniowych oraz certyfikatów udziału w szkoleniu. Dokonanie wpłaty w terminie do 25 stycznia 2017 r. stanowi potwierdzenie zgłoszenia na szkolenie. W razie rezygnacji po tym terminie, ewentualnie nie przybycia na szkolenie, opłata nie będzie zwracana.

Wpłat należy dokonywać z dopiskiem "szkolenie", podając imię i nazwisko uczestnika.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1789

Komentarze z forum pszczelarskiego

mati

2017-01-09 09:15:20

spoko wreszcie cos w zgorzelcu sie dzieje tylko troche daleko odemnie i za zimno by jehac tyle ale cena ok

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.