Portal Pszczelarski

Pszczelarze z Radomska na Bajkowych Jasełkach 2016

pszczelarstwo łódzkie Rejonowe Koło Pszczelarzy w Radomsku Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Piotrkowskiej

Radomszczańscy pszczelarze mieli okazję obejrzeć "Bajkowe Jasełka". Ostatnie spotkanie Rejonowego Koła Pszczelarzy w Radomsku miało miejsce w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym nr 2.

Zgodnie z informacjami podanymi przez portal Radomsko.pl, dzieci przygotowały ciekawy występ jasełkowy. Podczas spotkania pszczelarze podzielili się również opłatkiem i złożyli sobie życzenia. Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Piotrkowskiej, w skład którego wchodzi także Koło z Radomska, obchodzi jubileusz 40-lecia istnienia. Z tej okazji podczas uroczystości wręczono również specjalne medale za współudział w rozwoju pszczelarstwa Ziemi Piotrkowskiej. Medal otrzymał również prezydent miasta Jarosław Ferenc.

Opracowano na podstawie:
Radomsko.pl, Opłatek u pszczelarzy, http://radomsko.pl/oplatek-u-pszczelarzy,ne,mg,1,8,1153, data publikacji: 2016.12.16, data odczytu: 2017.01.03.Liczba wyświetleń artykułu: 1395

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Marta Stachowiak

Marta Stachowiak

Autorka przepisów kulinarnych i bloga My Sweet Morning

Blogerka kulinarna (celebrate-your-morning.blogspot.com), na co dzień praktykująca słodkie śniadania. Prawdziwa koneserka miodów. Miłośniczka zdrowego i smacznego trybu życia. Swoją artystyczną duszę ujawnia nie tylko na talerzu ale również w rysunku i decoupage'u.

Racuchy z bananami i miodem

Kiwi w cieście z miodem rzepakowym

Lawendowe ciasto dyniowe

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła to marka pod którą prowadzi swoją pasiekę doświadczony pszczelarz - Michał Wawszczak. Kontakt dla Klientów i mediów: 794 666 570

Miód wędzony - powstanie, proces wędzenia, przeznaczenie

Paulina Jamrozik

Paulina Jamrozik

Autorka tekstów oraz właścicielka Medis-online.pl

Założycielka Gabinetu Dietetycznego MEDIS. Na co dzień pomaga trwale zmienić nawyki żywieniowe swoim pacjentom. Pokazuje jak pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, poprawić samopoczucie, samoocenę, a przede wszystkim zdrowie.

Domowy sposób na wzmocnienie odporności

Monika Czyżewska

Monika Czyżewska

Tęsknota za zdrowym, prostym, jakościowym życiem blisko natury, wolnym od chemii zaprowadziła mnie do momentu w życiu, kiedy zaczęłam wypiekać domowe chleby, przygotowywać przetwory no i... domowe kosmetyki. Na moim blogu www.naturalnie-ze-naturalnie.blogspot.com dzielę się z pomysłami na mydła naturalne ręcznie robione i nie tylko. Mam nadzieję, że tak jak ja zmienicie swoje postrzeganie pielęgnacji i zdrowia i stanie się to Waszym stylem życia.