Portal Pszczelarski

Koło Pszczelarzy w Czerwionce-Leszczynach otrzymało Karolinkę 2016

pszczelarstwo śląskie Koło Pszczelarzy w Czerwionce-Leszczynach Koło Pszczelarzy Ambroży

Na zakończenie grudnia w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach miała miejsce uroczystość związana z wręczeniem honorowych wyróżnień, czyli statuetek Karolinka. Są one przyznawane rokrocznie za wybitne zasługi związane z rozwojem i promocją gminy i miasta. 

W tym roku wśród wyróżnionych podmiotów znalazł się także miejscowe Koło Pszczelarzy w Czerwionce-Leszczynach (Koło Pszczelarzy Ambroży). Jego działalność rozpoczęła się już w roku 1927. Funkcjonowało ono również w trakcie wojny. W 1976 roku nastąpiła jego reaktywacja. Osoby zrzeszone w Kole regularnie się spotykają. W trakcie spotkań dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem nie tylko ze sobą, ale również z mieszkańcami gminy. Koło Pszczelarzy Ambroży prowadzi również działalność edukacyjną w szkołach oraz doprowadza do powstania nowych nasadzeń roślin. Koło opiekuje się strefą ochronną przy miejskiej oczyszczalni ścieków.

Wręczenie statuetki miało bardzo uroczystą oprawę. W jego trakcie wystąpiła między innymi piosenkarka Magda Umer. Osoby wyróżnione zostały nagrodzone owacjami na stojąco. 

Opracowano na podstawie:
Rybnik.com.pl, Czerwionka-Leszczyny: Karolinki rozdane. Kto otrzymał statuetkę?, http://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,czerwionka-leszczyny-karolinki-rozdane-kto-otrzymal-statuetke,wia5-3266-32303.html, data publikacji: 2017.01.03, data odczytu: 2017.01.03.Liczba wyświetleń artykułu: 1558

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.