Portal Pszczelarski

Programy realizowane przez Pogórski Związek Pszczelarzy w Tarnowie w 2017 roku

pszczelarstwo małopolskie Pogórski Związek Pszczelarzy w Tarnowie Wsparcie Rynku Produktów Pszczelich

Pogórski Związek Pszczelarzy w Tarnowie będzie w ramach programu "Wsparcie Rynku Produktów Pszczelich" w sezonie 2016/2017 realizował kilka projektów. Wszystkie one są refundowane z budżetu Agencji Rynku Rolnego.

W ich skład wchodzi szkolenie w dwóch turnusach w Domu Pszczelarza w Kamiannej. Szkolenie będzie nosiło nazwę "Całoroczna gospodarka pasieczna z uwzględnieniem późnych pożytków" i odbędzie się w dniach 6-8 stycznia oraz 3-5 marca 2017. W ramach projektu można również otrzymać wsparcie w zakresie zakupu sprzętu pszczelarskiego, pszczół, leków do zwalczania warrozy oraz zakupu urządzeń do prowadzenia gospodarki wędrownej.

Warunkiem koniecznym do udziału w projektach jest posiadanie numeru weterynaryjnego pasieki lub wpisu do rejestru Powiatowego Lekarza Weterynarii. We wszystkich projektach pod uwagę zostanie wzięta ilość rodzin pszczelich według stanu na 30 września 2016 roku.

Opracowano na podstawie:
Pogórski Związek Pszczelarzy w Tarnowie, Wsparcie rynku produktów pszczelich, http://pgzptarnow.pl/, data publikacji: 2016.12.30, data odczytu: 2017.01.02.

Zobacz również:

Szkolenie pszczelarskie w Domu Pszczelarza w Kamiannej 2017 - I turnus

Szkolenie Pszczelarskie w Domu Pszczelarza w Kamiannej 2017 - II turnusLiczba wyświetleń artykułu: 2895

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.