Portal Pszczelarski

Podsumowanie 2016 roku i plany na 2017 rok Pszczelarzy z Brzezin

pszczelarstwo łódzkie Rejonowe Koło Pszczelarzy w Brzezinach Zbigniew Sokołowski Miód Ziemi Brzezińskiej Wzniesień Łódzkich i Rawki

Rok 2016 był przełomowy dla pszczelarzy zrzeszonych w Rejonowym Kole Pszczelarzy w Brzezinach. Upłynął on między innymi pod znakiem obchodów 70 rocznicy jego powstania. Rocznicowe uroczystości odbyły się 16 kwietnia.

Podsumowanie roku stworzył prezes Koła w Brzezinach Zbigniew Sokołowski. Wraz z rocznicą powstania organizacji, zainicjowana została także akcja informacyjno-promocyjna, której zdaniem było pokazanie roli i znaczenia pszczół miodnych w przyrodzie. W liczbie dwudziestu kilku tysięcy wydano materiały informacyjne, które docierają do społeczeństwa województwa łódzkiego. W powiązaniu z tym zorganizowano także warsztaty pszczelarskie.

Niemniej bogate są plany na 2017 rok. W ich zakres wchodzi między innymi szkolenie w kwietniu pod hasłem "Powitanie wiosny w pasiece". W planach jest także utworzenia oferty produktów tradycyjnych, pod wspólną nazwą "Miód Ziemi Brzezińskiej, Wzniesień Łódzkich i Rawki". Obecnie Koło w Brzezinach liczy sobie 130 członków.

Opracowano na podstawie:
Rejonowe Koło Pszczelarzy w Brzezinach,
Refleksje Prezesa Rejonowego Koła Pszczelarzy w Brzezinach na koniec 2016 r. , http://www.pszczelarze-brzeziny.pl/aktualnosci.php?art=80#read, data publikacji: 2016.12.28, data odczytu: 2017.01.02.

Zobacz również:

Obchody 70-lecia Rejonowego Koła Pszczelarzy w Brzezinach - zaproszenie dla wystawcówLiczba wyświetleń artykułu: 1058

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.