Portal Pszczelarski

Miód drożeje nieprzerwanie od października 2015 roku

pszczelarstwo w Polsce cena miodu miód

Instytut Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej w swoim raporcie informuje o wzroście cen niemal wszystkich grup artykułów spożywczych w październiku 2016 roku. W porównaniu z poprzednim miesiącem ceny były wyższe o 0,5 procenta.

Wyższa cena obowiązywała także na produkty należące do grupy słodyczy, w tym na miód. Jego cena była wyższa także o 0,5 procenta. Zgodnie z danymi podanymi przez analityków, ceny tego produktu od października 2015 roku utrzymują stałą tendencję wzrostową. Różnica ta na przestrzeni czasu wyniosła 2,4 procenta. Wszystko wskazuje na to, że wzrost ceny szybko nie przystopuje.

Opracowano na podstawie:
Dla handlu, IERiGŻ: Jak kształtowały się ceny żywności pod koniec 2016 r., http://www.dlahandlu.pl/handel-wielkopowierzchniowy/wiadomosci/ierigz-jak-ksztaltowaly-sie-ceny-zywnosci-pod-koniec-2016-r,57809.html, data publikacji: 2017.01.02, data odczytu: 2017.01.02.Liczba wyświetleń artykułu: 1836

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.