Portal Pszczelarski

Współpraca Koła Pszczelarzy w Drawsku Pomorskim z miastem w 2017

pszczelarstwo zachodniopomorskie Koło Pszczelarzy w Drawsku Pomorskim Marek Załuskowski Grzegorz Kruczek

W Drawsku Pomorskim doszło do spotkania przedstawicieli lokalnego Koła Pszczelarzy: Marka Załuskowskiego i Grzegorza Kruczka ze Zbigniewem Ptakiem – burmistrzem miasta. Podczas niego została omówiona tematyka wspólnego działania gminy i koła w 2017 roku.

Zgodnie z informacjami podanymi przez portal Drawskie Strony Internetowe, burmistrz zdecydował się na prowadzoną w przyszłym roku akcję nasadzeń drzew miododajnych. Ma to być długookresowe działanie. W każdym roku ma zostać posadzonych 150 drzew. Urząd Miasta zakupi sadzonki, ale to pszczelarze je posadzą. Kolejną wspólną inicjatywą jest organizacja spotkania dla najmłodszych mieszkańców. Drawski miód ma być również skuteczniej promowany dzięki wspólnemu działaniu.

Opracowano na podstawie:
Drawskie Strony Internetowe, W Drawsku wspólne działania pszczelarzy i ratusza, http://www.dsi.net.pl/wszystkie-wiadomosci/item/4792-w-drawsku-wspolne-dzialania-pszczelarzy-i-ratusza, data publikacji: 2016.12.29, data odczytu: 2016.12.29.

Zobacz również:

Akcja nasadzania drzew miododajnych przez Koło Pszczelarzy w Drawsku Pomorskim 2016Liczba wyświetleń artykułu: 1045

Komentarze z forum pszczelarskiego

tulipan

2017-01-03 17:01:33

oby było więcej takich pomysłów

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.