Portal Pszczelarski

Miód ze spadzi jodły podkarpackiej - wyjątkowy miód z Doliny Strugu

pszczelarstwo podkarpackie miód spadziowy miód ze spadzi iglastej miód ze spadzi jodły podkarpackiej miód z Doliny Strugu Izydor Guzik miód ekologiczny

Dolina Strugu to mikroregion, który znajduje się w województwie podkarpackim. Jest to miejsce ukierunkowane na produkcję ekologiczną i agroturystykę. Dynamika rozwoju związana jest między innymi ze wsparciem ze strony Szwajcarii oraz odpowiednią promocją.

W Dolinie Strugu wytwarza się certyfikowany miód spadziowy, który występuje jedynie w tym regionie. Powstaje on ze spadzi jodły podkarpackiej. Dobre warunki przyrodnicze i brak zanieczyszczeń sprawiają, że produkt ten jest wyjątkowo czysty. Walory zdrowotne są oceniane wyżej, niż w przypadku miodów wielokwiatowych czy rzepakowych. Produkcją tego specjału zajmuje się Izydor Guzik, który swoją pasiekę ma w Hermanowie. Pszczelarz poza miodem pozyskuje także pyłek i propolis.

Sukcesem Doliny Strugu, jako zagłębia produkcji ekologicznych produktów regionalnych i agroturystyki, jest przede wszystkim spółdzielczość. To gwarancja sukcesu każdego przedsięwzięcia, które ma na celu rozwój obszarów wiejskich. Mieszkańcy mikroregionu chętnie przystępują do projektu i wykorzystują wsparcie finansowe, które mogą otrzymać. Dolina Strugu może być prawdziwym wzorem.

Opracowano na podstawie:
Dolina Strugu Biuro Prasowe, Nasze, najlepsze, lokalne – Dolina Strugu zaprasza, http://dolinastrugu.biuroprasowe.pl/34913/nasze-najlepsze-lokalne-%E2%80%93-dolina-strugu-zaprasza, data publikacji: 2016.12.29, data odczytu: 2016.12.30.Liczba wyświetleń artykułu: 2051

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2017-01-01 13:29:57

Jodła podkarpacka, pierwsze słyszę ;)

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.