Portal Pszczelarski

Grudniowe spotkanie pszczelarzy z Sułkowic 2016

pszczelarstwo małopolskie Koło Pszczelarskie w Sułkowicach Stanisław Flaga

11 grudnia 2016 roku członkowie Koła Pszczelarskiego w Sułkowicach zebrali się na tradycyjnym spotkaniu. Odbyło się ono w Biertowicach.

Tego typu spotkania powoli stają się już tradycją, która pozwala na zbliżenie do siebie ludzi, których łączy ta sama, piękna pasja. Oprócz tego jest to również doskonała okazja do wymiany doświadczeń i podzielenie się ze współuczestnikami swoimi doświadczeniami. W tym roku niemalże godzinny referat wygłosił doktor Stanisław Flaga z Departamentu Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Jego tematyka dotyczyła interesujących wszystkich problemów związanych z pszczelarstwem. Spotkanie pełne było miłych akcentów, dlatego jego czas upłynął również bardzo szybko.

Opracowano na podstawie:
Koło Pszczelarzy w Sułkowicach na portalu Facebook, https://www.facebook.com/profile.php?id=100010861750421&hc_ref=SEARCH, data publikacji: 2016.12.27, data odczytu: 2016.12.28.Liczba wyświetleń artykułu: 996

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.