Portal Pszczelarski

Grudniowe spotkanie pszczelarzy z Sułkowic 2016

pszczelarstwo małopolskie Koło Pszczelarskie w Sułkowicach Stanisław Flaga

11 grudnia 2016 roku członkowie Koła Pszczelarskiego w Sułkowicach zebrali się na tradycyjnym spotkaniu. Odbyło się ono w Biertowicach.

Tego typu spotkania powoli stają się już tradycją, która pozwala na zbliżenie do siebie ludzi, których łączy ta sama, piękna pasja. Oprócz tego jest to również doskonała okazja do wymiany doświadczeń i podzielenie się ze współuczestnikami swoimi doświadczeniami. W tym roku niemalże godzinny referat wygłosił doktor Stanisław Flaga z Departamentu Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Jego tematyka dotyczyła interesujących wszystkich problemów związanych z pszczelarstwem. Spotkanie pełne było miłych akcentów, dlatego jego czas upłynął również bardzo szybko.

Opracowano na podstawie:
Koło Pszczelarzy w Sułkowicach na portalu Facebook, https://www.facebook.com/profile.php?id=100010861750421&hc_ref=SEARCH, data publikacji: 2016.12.27, data odczytu: 2016.12.28.Liczba wyświetleń artykułu: 1060

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Agnieszka Koza

Agnieszka Koza

Autorka przepisów kulinarnych i bloga Eksplozja Smaku

Interesuje się wszystkim co jest związane z jedzeniem ale szczególną uwagę zwraca na zdrowe, racjonalne żywienie. W wolnym czasie rozwija swoje pasje którymi są: fotografia, ogrodnictwo oraz podróże.

Kaczka duszona z miodem w sosie pomarańczowym na czerwonej kapuście

Kaczka pieczona z miodem, jabłkami i żurawiną

Żeberka w sosie czosnkowo-miodowym

Piotr Chmielewski

Piotr Chmielewski

Autor tekstów

Student Wydziału Biologii i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Członek Ligi Ochrony Przyrody oraz Koła Naukowego Przyrodników UAM. Interesuje się ochroną przyrody i prawem ochrony środowiska.

VI Interdyscyplinarna Konferencja TYGIEL

Projekt Bartnik i polskie więziennictwo

Historia pszczelarza-sapera. Cz. 1.

Renata Gasek

Renata Gasek

Autorka tekstów

Entuzjastka szeroko pojętego rękodzieła, autorka prac zamieszczonych na blogu Kocie robótki (https://kocieprace.blogspot.com/)

Pirografia (sztuka malowania ogniem) w pszczelarstwie

Tadeusz Netczuk

Tadeusz Netczuk

Autor tekstów

Doświadczony pszczelarz. Chowem pszczół zajmuje się od 1970 r. Obecnie jego pasieka zlokalizowana jest w ROD Bielany we Wrocławiu.

Kopulacja i rozwój murarki ogrodowej (Osmia rufa L.)

Zabezpieczenie pszczoły murarki (Osmia rufa L.) przed zimą

Hodowla murarki ogrodowej (Osmia rufa L.)