Portal Pszczelarski

Grudniowe spotkanie pszczelarzy z Sułkowic 2016

pszczelarstwo małopolskie Koło Pszczelarskie w Sułkowicach Stanisław Flaga

11 grudnia 2016 roku członkowie Koła Pszczelarskiego w Sułkowicach zebrali się na tradycyjnym spotkaniu. Odbyło się ono w Biertowicach.

Tego typu spotkania powoli stają się już tradycją, która pozwala na zbliżenie do siebie ludzi, których łączy ta sama, piękna pasja. Oprócz tego jest to również doskonała okazja do wymiany doświadczeń i podzielenie się ze współuczestnikami swoimi doświadczeniami. W tym roku niemalże godzinny referat wygłosił doktor Stanisław Flaga z Departamentu Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Jego tematyka dotyczyła interesujących wszystkich problemów związanych z pszczelarstwem. Spotkanie pełne było miłych akcentów, dlatego jego czas upłynął również bardzo szybko.

Opracowano na podstawie:
Koło Pszczelarzy w Sułkowicach na portalu Facebook, https://www.facebook.com/profile.php?id=100010861750421&hc_ref=SEARCH, data publikacji: 2016.12.27, data odczytu: 2016.12.28.Liczba wyświetleń artykułu: 1322

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Arboretum Inspiruje

Arboretum Inspiruje

Partner serwisu

Projekt edukacyjny realizowany w Gimnazjum Publicznym nr 1 im. Ks. Jana Twardowskiego w Czechowicach-Dziedzicach. W tym roku działania projektowe skupiają się wokół pszczół. Projekt jest laureatem konkursu grantowego „Z Kujawskim pomagam pszczołom”. Więcej na Facebook'u: Arboretum-Inspiruje

Arboretum Inspiruje do pomagania pszczołom

Kolorowanka o pszczołach dziełem gimnazjalistek

Arboretum Inspiruje podczas Święta Pszczół

Magdalena Mendziak

Magdalena Mendziak

Autorka tekstów

Studentka Wydziału Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Zielonogórskiego. Właścicielka małej pasieki w okolicach Zgorzelca. Zawsze uśmiechnięta miłośniczka zwierząt oraz natury. W wolnych chwilach poświęca się wolontariatowi.

Pierniki miodowe na choinkę

Renata Gasek

Renata Gasek

Autorka tekstów

Entuzjastka szeroko pojętego rękodzieła, autorka prac zamieszczonych na blogu Kocie robótki (https://kocieprace.blogspot.com/)

Pirografia (sztuka malowania ogniem) w pszczelarstwie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Partner serwisu

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukcie realizowany jest projekt ekologiczny "Pszczoły Lubię". Projekt jest laureatem konkursu grantowego "Z Kujawskim pomagamy pszczołom". Grant ufundowała firma ZT Kruszwica S.A. Organizatorem konkursu jest Fundacja Nasza Ziemia. Koordynatorkami projektu są Elżbieta Piotrak i Magdalena Palińska.

Pszczoły Lubię. Cz. 1.

Pszczoły Lubię. Cz. 2.