Portal Pszczelarski

Dzień św. Ambrożego w Jaśle 2016 - relacja z wydarzenia

pszczelarstwo podkarpackie relacja z wydarzenia Pogórzański Związek Pszczelarzy w Jaśle święty Ambroży Michał Wasik

4 grudnia 2016 roku Pogórzański Związek Pszczelarzy z siedzibą w Jaśle świętował dzień św. Ambrożego, czyli patrona pszczelarzy. Obchody zaczęły się od uroczystości mszy w kościele świętego Stanisława w Jaśle.

Zgodnie z informacjami podanymi na stronie internetowej Pogórzańskiego Związku Pszczelarzy, w trakcie trwania nabożeństwa został wprowadzony poczet sztandarowy Związku Pszczelarzy z Jasła, a także pojawiła się figura świętego Ambrożego. W trakcie uroczystego nabożeństwa była mowa o rodzinie pszczelej jako doskonałym przykładzie współżycia społecznego.

Po uroczystościach kościelnych, pszczelarze wraz z zaproszonymi gośćmi udali się na obiad do restauracji "Jasiel". Prezes Związku Michał Wasik powitał wszystkie osoby, które uświetniły obchody. Przedstawił on również w skrócie działalność związku. W ramach swoich wystąpień, przedstawiciele władz złożyli pszczelarzom gratulacje oraz wręczyli symboliczne prezenty. Dalsza część spotkania upłynęła na rozmowach na temat pszczelarstwa oraz życzeniach pomyślności w kolejnym sezonie pszczelarskim.

Opracowano na podstawie:
Pogórzański Związek Pszczelarzy w Jaśle, Uroczyste obchody Dnia św. Ambrożego, Patrona Pszczelarzy w Jaśle, http://pogorzanskizp.pl/, data odczytu: 2016.12.26.Liczba wyświetleń artykułu: 1105

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.