Portal Pszczelarski

Szkolenie dla organizacji pozarządowych z udziałem pszczelarzy z Chojnic 2016

pszczelarstwo pomorskie Koło Pszczelarzy w Chojnicach Tadeusz Stelmaszyk Robert Patela

9 grudnia 2016 roku odbyło się szkolenie dla organizacji pozarządowych dotyczące realizacji zadań publicznych. Wzięli w nim udział pszczelarze z Koła Pszczelarzy w Chojnicach.

Zgodnie z informacjami podanymi na stronie Koła Pszczelarzy w Chojnicach, szkolenie odbyło się w siedzibie Międzyregionalnego Centrum Współpracy i Promocji w Charzykowach. Jego nazwa brzmiała "Logika projektowa, regranting, nowe wzory ofert i sprawozdań z realizacji zadań publicznych". Dzięki zaproszeniu wystosowanemu przez Lokalną Grupę Rybacką "Mòrénka" oraz Chojnicką Powiatową Radę Organizacji Pozarządowych, w szkoleniu mieli przyjemność wziąć udział prezes koła w Chojnicach Tadeusz Stelmaszyk oraz sekretarz Robert Patela. Była to szansa do poszerzenia informacji, która przyczyni się do rozwoju całego koła.

Opracowano na podstawie:
Koło Pszczelarzy w Chojnicach, szkolenie z realizacji zadań publicznych, http://kolopszczelarzychojnice.blox.pl/html, data publikacji: 2016.12.10, data odczytu: 2016.12.23.Liczba wyświetleń artykułu: 1108

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Piotr Chmielewski

Piotr Chmielewski

Autor tekstów

Student Wydziału Biologii i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Członek Ligi Ochrony Przyrody oraz Koła Naukowego Przyrodników UAM. Interesuje się ochroną przyrody i prawem ochrony środowiska.

Biały miód leśny z Mount Oku

Pszczoły olbrzymie i czarny miód leśny

Konferencja Współczesne Uwarunkowania Zarządzania Środowiskiem

Agnieszka Koza

Agnieszka Koza

Autorka przepisów kulinarnych i bloga Eksplozja Smaku

Interesuje się wszystkim co jest związane z jedzeniem ale szczególną uwagę zwraca na zdrowe, racjonalne żywienie. W wolnym czasie rozwija swoje pasje którymi są: fotografia, ogrodnictwo oraz podróże.

Kluski leniwe w sosie maślano-miodowym

Lekko miodowa sałatka z ogórków i czerwonej cebuli

Koktajl 3 razy M (Melon, Mango, Miód)

Paulina Jamrozik

Paulina Jamrozik

Autorka tekstów oraz właścicielka Medis-online.pl

Założycielka Gabinetu Dietetycznego MEDIS. Na co dzień pomaga trwale zmienić nawyki żywieniowe swoim pacjentom. Pokazuje jak pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, poprawić samopoczucie, samoocenę, a przede wszystkim zdrowie.

Domowy sposób na wzmocnienie odporności

Karolina Wronowska

Karolina Wronowska

Studentka biologii stosowanej na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Prowadzi badania na temat profilaktyki i zwalczania warrozy u pszczoły miodnej.

Varroa sp. jako immunosupresor chorób wirusowych

Metody oceny stopnia inwazji Varroa destructor

Pszczoła miodna. Liczebność roju pszczół, zachowanie i rasy