Portal Pszczelarski

Szkolenie dla organizacji pozarządowych z udziałem pszczelarzy z Chojnic 2016

pszczelarstwo pomorskie Koło Pszczelarzy w Chojnicach Tadeusz Stelmaszyk Robert Patela

9 grudnia 2016 roku odbyło się szkolenie dla organizacji pozarządowych dotyczące realizacji zadań publicznych. Wzięli w nim udział pszczelarze z Koła Pszczelarzy w Chojnicach.

Zgodnie z informacjami podanymi na stronie Koła Pszczelarzy w Chojnicach, szkolenie odbyło się w siedzibie Międzyregionalnego Centrum Współpracy i Promocji w Charzykowach. Jego nazwa brzmiała "Logika projektowa, regranting, nowe wzory ofert i sprawozdań z realizacji zadań publicznych". Dzięki zaproszeniu wystosowanemu przez Lokalną Grupę Rybacką "Mòrénka" oraz Chojnicką Powiatową Radę Organizacji Pozarządowych, w szkoleniu mieli przyjemność wziąć udział prezes koła w Chojnicach Tadeusz Stelmaszyk oraz sekretarz Robert Patela. Była to szansa do poszerzenia informacji, która przyczyni się do rozwoju całego koła.

Opracowano na podstawie:
Koło Pszczelarzy w Chojnicach, szkolenie z realizacji zadań publicznych, http://kolopszczelarzychojnice.blox.pl/html, data publikacji: 2016.12.10, data odczytu: 2016.12.23.Liczba wyświetleń artykułu: 1195

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Bogdan Piekarz

Bogdan Piekarz

Autor tekstów

Pszczelarz z przeszło 70-letnim doświadczeniem. Autor licznych publikacji w branżowych czasopismach. Członek Rejonowego Koła Pszczelarzy nr 2 w Łodzi.

Miodobranie - krok po kroku

Główny przegląd wiosenny rodzin pszczelich

Emilia

Emilia

Autorka przepisów kulinarnych oraz bloga Kuchenna Kontrrewolucya

Całkiem świeżo upieczona tak mama, jak blogerka kulinarna. Fascynatka dobrej kuchni i słowiańskiego folkloru.

Sałatka z ogórków w zalewie octowo-miodowej na zimę

Kaczka w marynacie korzennej pieczona w miodzie pitnym

Kaczka po mazursku

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska założona przed II wojną światową działająca głównie na terenie powiatu mińskiego, ale zrzeszająca również pszczelarzy z innych rejonów. Celem Koła jest prowadzenie wszechstronnej działalności na rzecz pszczelarstwa i ekologii. Duży nacisk kładziony jest na edukację pszczelarzy jak również poszerzanie świadomości dzieci i młodzieży o roli pszczół w ekosystemie.

I Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim

Renata Gasek

Renata Gasek

Autorka tekstów

Entuzjastka szeroko pojętego rękodzieła, autorka prac zamieszczonych na blogu Kocie robótki (https://kocieprace.blogspot.com/)

Pirografia (sztuka malowania ogniem) w pszczelarstwie