Portal Pszczelarski

Szkolenie dla organizacji pozarządowych z udziałem pszczelarzy z Chojnic 2016

pszczelarstwo pomorskie Koło Pszczelarzy w Chojnicach Tadeusz Stelmaszyk Robert Patela

9 grudnia 2016 roku odbyło się szkolenie dla organizacji pozarządowych dotyczące realizacji zadań publicznych. Wzięli w nim udział pszczelarze z Koła Pszczelarzy w Chojnicach.

Zgodnie z informacjami podanymi na stronie Koła Pszczelarzy w Chojnicach, szkolenie odbyło się w siedzibie Międzyregionalnego Centrum Współpracy i Promocji w Charzykowach. Jego nazwa brzmiała "Logika projektowa, regranting, nowe wzory ofert i sprawozdań z realizacji zadań publicznych". Dzięki zaproszeniu wystosowanemu przez Lokalną Grupę Rybacką "Mòrénka" oraz Chojnicką Powiatową Radę Organizacji Pozarządowych, w szkoleniu mieli przyjemność wziąć udział prezes koła w Chojnicach Tadeusz Stelmaszyk oraz sekretarz Robert Patela. Była to szansa do poszerzenia informacji, która przyczyni się do rozwoju całego koła.

Opracowano na podstawie:
Koło Pszczelarzy w Chojnicach, szkolenie z realizacji zadań publicznych, http://kolopszczelarzychojnice.blox.pl/html, data publikacji: 2016.12.10, data odczytu: 2016.12.23.Liczba wyświetleń artykułu: 1029

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.