Portal Pszczelarski

Spółdzielnia Pszczelarska Apis o produkcji miodów i miodów pitnych pod innymi markami 2016

pszczelarstwo w Polsce Spółdzielnia Pszczelarska Apis Radosław Janik miód pitny miód

Prezes Spółdzielni Pszczelarskiej APIS w Lublinie informuje o procesie wprowadzania miodów pitnych i miodów także pod marką własną bezpośrednio do sieci handlowych. Radosław Janik równocześnie podkreślił, że każdy produkt oferowany przez APIS posiada tę samą, najwyższą jakość, niezależnie od swojej nazwy.

W trakcie rozmowy z serwisem Portal Spożywczy, Radosław Janik wyraźnie wskazał, że rozszerza się nie tylko zasób ofert produktów, ale także zmieniają kanały dystrybucji. Obecnie produkty APIS zakupić można również poprzez sklepy internetowe należące do dystrybutorów. Jest to wygodne i coraz częściej wybierane przez konsumentów. E-commerce to przyszłość handlu, także w przypadku artykułów spożywczych, również miodu.

Firma stara się corocznie unowocześniać swoje zaplecze technologiczne, by pozyskać grono jeszcze bardziej zadowolonych klientów. Ciągłe inwestycje wpływają na rozwój marki i możliwości prezentowania coraz to nowszego asortymentu. 

Opracowano na podstawie:
Portal Spożywczy, APIS produkuje miody pitne pod markami sieci handlowych, http://www.portalspozywczy.pl/alkohole-uzywki/wiadomosci/apis-produkuje-miody-pitne-pod-markami-sieci-handlowych,138059.html, data publikacji: 2016.12.12, data odczytu: 2016.12.22.Liczba wyświetleń artykułu: 1738

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.