Portal Pszczelarski

Spółdzielnia Pszczelarska Apis o produkcji miodów i miodów pitnych pod innymi markami 2016

pszczelarstwo w Polsce Spółdzielnia Pszczelarska Apis Radosław Janik miód pitny miód

Prezes Spółdzielni Pszczelarskiej APIS w Lublinie informuje o procesie wprowadzania miodów pitnych i miodów także pod marką własną bezpośrednio do sieci handlowych. Radosław Janik równocześnie podkreślił, że każdy produkt oferowany przez APIS posiada tę samą, najwyższą jakość, niezależnie od swojej nazwy.

W trakcie rozmowy z serwisem Portal Spożywczy, Radosław Janik wyraźnie wskazał, że rozszerza się nie tylko zasób ofert produktów, ale także zmieniają kanały dystrybucji. Obecnie produkty APIS zakupić można również poprzez sklepy internetowe należące do dystrybutorów. Jest to wygodne i coraz częściej wybierane przez konsumentów. E-commerce to przyszłość handlu, także w przypadku artykułów spożywczych, również miodu.

Firma stara się corocznie unowocześniać swoje zaplecze technologiczne, by pozyskać grono jeszcze bardziej zadowolonych klientów. Ciągłe inwestycje wpływają na rozwój marki i możliwości prezentowania coraz to nowszego asortymentu. 

Opracowano na podstawie:
Portal Spożywczy, APIS produkuje miody pitne pod markami sieci handlowych, http://www.portalspozywczy.pl/alkohole-uzywki/wiadomosci/apis-produkuje-miody-pitne-pod-markami-sieci-handlowych,138059.html, data publikacji: 2016.12.12, data odczytu: 2016.12.22.Liczba wyświetleń artykułu: 2115

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

SKN Apis

SKN Apis

Partner serwisu

Studenckie Koło Naukowe "Apis" funkcjonuje na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, kierując swoje działania do wszystkich miłośników owadów użytkowych.

Zbiórka nasion i sadzonek roślin miododajnych i pyłkodajnych. SKN Apis 2016

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła to marka pod którą prowadzi swoją pasiekę doświadczony pszczelarz - Michał Wawszczak. Kontakt dla Klientów i mediów: 794 666 570

Miód wędzony - powstanie, proces wędzenia, przeznaczenie

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Oficjalny partner merytoryczny

Organizacja Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa (ang. FAO), to instytucja, której celem jest m.in. polepszanie wytwarzania, wymiany i dystrybucji produktów rolnictwa, leśnictwa i rybołówstwa, podnoszenie poziomu wyżywienia narodów, popieranie zawierania porozumień w sprawie międzynarodowego handlu produktami rolnymi oraz udzielanie pomocy technicznej.

Właściwości i zastosowanie miodu

Działanie antyoksydacyjne (aktywność antybakteryjna) miodu

Skład miodu

Magdalena Faltyn

Magdalena Faltyn

Autorka przepisów kulinarnych i bloga kuchniakrokusia.co.uk.

Na co dzień mama, której pasją jest gotowanie, czytanie książek oraz zwiedzanie ciekawych miejsc.

Kurczak w sosie miodowo-musztardowym z nutką chili

Marchewka z jabłkiem i miodem

Udka z kurczaka z ketchupem i miodem