Portal Pszczelarski

Spółdzielnia Pszczelarska Apis o produkcji miodów i miodów pitnych pod innymi markami 2016

pszczelarstwo w Polsce Spółdzielnia Pszczelarska Apis Radosław Janik miód pitny miód

Prezes Spółdzielni Pszczelarskiej APIS w Lublinie informuje o procesie wprowadzania miodów pitnych i miodów także pod marką własną bezpośrednio do sieci handlowych. Radosław Janik równocześnie podkreślił, że każdy produkt oferowany przez APIS posiada tę samą, najwyższą jakość, niezależnie od swojej nazwy.

W trakcie rozmowy z serwisem Portal Spożywczy, Radosław Janik wyraźnie wskazał, że rozszerza się nie tylko zasób ofert produktów, ale także zmieniają kanały dystrybucji. Obecnie produkty APIS zakupić można również poprzez sklepy internetowe należące do dystrybutorów. Jest to wygodne i coraz częściej wybierane przez konsumentów. E-commerce to przyszłość handlu, także w przypadku artykułów spożywczych, również miodu.

Firma stara się corocznie unowocześniać swoje zaplecze technologiczne, by pozyskać grono jeszcze bardziej zadowolonych klientów. Ciągłe inwestycje wpływają na rozwój marki i możliwości prezentowania coraz to nowszego asortymentu. 

Opracowano na podstawie:
Portal Spożywczy, APIS produkuje miody pitne pod markami sieci handlowych, http://www.portalspozywczy.pl/alkohole-uzywki/wiadomosci/apis-produkuje-miody-pitne-pod-markami-sieci-handlowych,138059.html, data publikacji: 2016.12.12, data odczytu: 2016.12.22.Liczba wyświetleń artykułu: 1995

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska działająca na terenie województwa mazowieckiego, zrzeszająca okoliczne koła pszczelarzy. Związek dba o edukację pszczelarzy zapraszając do Dyskusyjnego Klubu Pszczelarza ciekawych wykładowców, a poprzez swoje działania umożliwia członkom kół zaopatrzenie w matki, leki i sprzęt pszczelarski.

Stowarzyszenie Natura i Człowiek

Stowarzyszenie Natura i Człowiek

Partner serwisu

Stowarzyszenie działające na rzecz ekologii i protekcji owadów zapylających, głównie dziko żyjących pszczół. Sprawdź: www.naturaiczlowiek.org

Pszczoły i pszczelarstwo trzech kontynentów - zaproszenie na wykład

Badania: na jakim obszarze występuje pszczoła samotnica - zadrzechnia fioletowa?

Zostań bohaterem pszczół

SKN Apis

SKN Apis

Partner serwisu

Studenckie Koło Naukowe "Apis" funkcjonuje na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, kierując swoje działania do wszystkich miłośników owadów użytkowych.

Zbiórka nasion i sadzonek roślin miododajnych i pyłkodajnych. SKN Apis 2016

Tadeusz Netczuk

Tadeusz Netczuk

Autor tekstów

Doświadczony pszczelarz. Chowem pszczół zajmuje się od 1970 r. Obecnie jego pasieka zlokalizowana jest w ROD Bielany we Wrocławiu.

Rola murarki ogrodowej w uprawach sadowniczych

Ciasto czekoladowe z miodem – komentarz do przepisu

Ciasto czekoladowe z miodem - przepis