Portal Pszczelarski

Marek Szczepaniak nowym prezesem Koła Pszczelarzy w Stargardzie Szczecińskim

pszczelarstwo zachodniopomorskie Koło Pszczelarzy w Stargardzie Szczecińskim Marek Szczepaniak

29 listopada 2016 roku odbyło się już ostatnie w tym roku spotkanie pszczelarzy ze Stargardu Szczecińskiego. Było to okazja do złożenia sobie świątecznych życzeń, a także do poszerzenia swojej wiedzy.

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na stronie internetowej Koła Pszczelarzy w Stargardzie Szczecińskim, na zebraniu rozliczono dotacje za leki dla pszczół, a także przegłosowano przyszłoroczny budżet. Nowym prezesem Koła został wybrany Marek Szczepaniak. Wystąpił one ze swoją autorską prezentacją multimedialną dotyczącą zwalczania warrozy. Zachęcał w niej do izolowania matek pszczelich, co ma wpływ na skuteczniejsze zwalczanie pasożyta. Po wystąpieniu przyszedł czas na ożywioną dyskusję, w trakcie której pszczelarze mogli podzielić się swoimi dotychczasowymi doświadczeniami.

Opracowano na podstawie:
Koło Pszczelarzy w Stargardzie, Przedświąteczne zebranie, http://pszczelarze-stargard.pl/2016/12/07/przedswiateczne-zebranie/, data publikacji: 2016.12.07, data odczytu: 2016.12.21.Liczba wyświetleń artykułu: 1553

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Wielki Dzień Pszczoły w Śląskim Ogrodzie Botanicznym - 2015 r.

X Świętokrzyskie Święto Pszczoły w Bałtowie

Pszczelarze z wizytą u niewidomych - Laski 2017

Marta Stachowiak

Marta Stachowiak

Autorka przepisów kulinarnych i bloga My Sweet Morning

Blogerka kulinarna (celebrate-your-morning.blogspot.com), na co dzień praktykująca słodkie śniadania. Prawdziwa koneserka miodów. Miłośniczka zdrowego i smacznego trybu życia. Swoją artystyczną duszę ujawnia nie tylko na talerzu ale również w rysunku i decoupage'u.

Placki z borówkami i miodem z cytryną

Dyniowe drożdżowe z awokado

Tosty na słodko

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska działająca na terenie województwa mazowieckiego, zrzeszająca okoliczne koła pszczelarzy. Związek dba o edukację pszczelarzy zapraszając do Dyskusyjnego Klubu Pszczelarza ciekawych wykładowców, a poprzez swoje działania umożliwia członkom kół zaopatrzenie w matki, leki i sprzęt pszczelarski.

Bogdan Piekarz

Bogdan Piekarz

Autor tekstów

Pszczelarz z przeszło 70-letnim doświadczeniem. Autor licznych publikacji w branżowych czasopismach. Członek Rejonowego Koła Pszczelarzy nr 2 w Łodzi.

Miodobranie - krok po kroku

Główny przegląd wiosenny rodzin pszczelich