Portal Pszczelarski

Marek Szczepaniak nowym prezesem Koła Pszczelarzy w Stargardzie Szczecińskim

pszczelarstwo zachodniopomorskie Koło Pszczelarzy w Stargardzie Szczecińskim Marek Szczepaniak

29 listopada 2016 roku odbyło się już ostatnie w tym roku spotkanie pszczelarzy ze Stargardu Szczecińskiego. Było to okazja do złożenia sobie świątecznych życzeń, a także do poszerzenia swojej wiedzy.

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na stronie internetowej Koła Pszczelarzy w Stargardzie Szczecińskim, na zebraniu rozliczono dotacje za leki dla pszczół, a także przegłosowano przyszłoroczny budżet. Nowym prezesem Koła został wybrany Marek Szczepaniak. Wystąpił one ze swoją autorską prezentacją multimedialną dotyczącą zwalczania warrozy. Zachęcał w niej do izolowania matek pszczelich, co ma wpływ na skuteczniejsze zwalczanie pasożyta. Po wystąpieniu przyszedł czas na ożywioną dyskusję, w trakcie której pszczelarze mogli podzielić się swoimi dotychczasowymi doświadczeniami.

Opracowano na podstawie:
Koło Pszczelarzy w Stargardzie, Przedświąteczne zebranie, http://pszczelarze-stargard.pl/2016/12/07/przedswiateczne-zebranie/, data publikacji: 2016.12.07, data odczytu: 2016.12.21.Liczba wyświetleń artykułu: 1422

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.