Portal Pszczelarski

Akademia Przyjaciół Pszczół - Pszczeli bohaterowie 2016

pszczelarstwo podlaskie Akademia Przyjaciół Pszczół - Pszczeli bohaterowie akcja pszczelarska Grajewo

Kolejny cykl edukacyjny dotyczący pszczół, tym razem skierowany w stronę najmłodszych przyszłych pszczelarzy. Akademia Przyjaciół Pszczół – Pszczeli bohaterowie jest realizowana między innymi w Grajewie.

Jak informuje portal Grajewo 24, realizacja projektu edukacyjnego nazwanego "Ciekawe życie królowej Melissy" rozpoczęło się od początku września. Do udziału w zabawie zostali zaproszeniu uczniowie klas pierwszych. Efektem końcowym projektu, który będzie trwać kilka miesięcy, jest stworzenie materiałów edukacyjnych poświęconych pszczołowatym. Jest on możliwy do realizacji także w porze zimowej, która uniemożliwia pracę w terenie. Do udziału w zabawach poszerzających wiedzę zostały zaproszone także dzieci z przedszkola funkcjonującego przy ZSM nr 1 w Grajewie. Organizatorzy mają nadzieję, że akcja tego typu wzmocni świadomość społeczności szkolnej w zakresie konieczności zachowania bioróżnorodności.

Opracowano na podstawie:
Grajewo 24, Akademia Przyjaciół Pszczół - „Pszczeli bohaterowie” w ZSM nr1, http://grajewo24.pl/info/akademia-przyjaciol-pszczol---pszczeli-bohaterowie-w-zsm-nr.18785.html, data publikacji: 2016.12.16, data odczytu: 2016.12.19.Liczba wyświetleń artykułu: 1257

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.