Portal Pszczelarski

Spotkanie mikołajkowe pszczelarzy z Koła Pszczelarzy w Skrzyszowie 2016

pszczelarstwo małopolskie Koło Pszczelarzy w Skrzyszowie Albert Radwan Pogórski Związek Pszczelarzy w Tarnowie Leszek Bodzioch Mieczysław Smagacz

4 grudnia 2016 roku odbyło się mikołajkowe spotkanie pszczelarzy z koła w gminie Skrzyszów. Była to okazja do podsumowania całego 2016 roku. 

Spotkanie rozpoczęło się od mszy w kościele w Łękawicy. Następnie pszczelarze zgromadzili się w jednej z sal biblioteki w Łękawicy. Zostali na nie zaproszeni członkowie koła oraz osoby, które na co dzień pomagają w jego rozwoju i propagowaniu pszczelarstwa.

Był to odpowiedni moment na dokonanie porównania roku 2016 do 2015 między innymi ze względu na ilość zebranego miodu. Ze swoją prelekcją wystąpił pszczelarz Albert Radwan z Tuchowa. W trakcie wystąpienia mówił on między innymi o chorobach pszczół, głównie warrozie. Z kolei prezes Pogórskiego Związku Pszczelarzy w Tarnowie, Leszek Bodzioch, poinformował pszczelarzy o programie dotacji na sprzęt w roku 2017. Wszystkim podziękował Mieczysław Smagacz, prezes lokalnego koła.

Opracowano na podstawie:
Koło Pszczelarzy Skrzyszów, Mikołaj u Pszczelarzy, http://pszczelarze-skrzyszow.pl/, data odczytu: 2016.12.20.Liczba wyświetleń artykułu: 961

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.