Portal Pszczelarski

I Jarmark Pszczeli w Gorzycach - relacja z wydarzenia

pszczelarstwo śląskie relacja z wydarzenia I Jarmark Pszczeli w Gorzycach

11 grudnia 2016 w Gorzycach (województwo śląskie) odbył się I Jarmark Pszczeli. Wydarzenie przyciągnęło nie tylko pszczelarzy, ale również miłośników produktów pochodzących z pracy pszczół. 

Zgodnie z informacjami podanymi na stronie Koła Pszczelarzy w Gorzycach, w trakcie trwania jarmarku istniała możliwość degustacji oraz zakupu produktów pszczelich. Kupić można było również świece woskowe, a także drobny sprzęt pszczelarski. W takcie trwania wydarzenia zaprezentowano stary i nowy sprzęt służący do pracy w pasiece. Po południu odbyła się prelekcja z wykorzystaniem materiałów multimedialnych, związana z pszczołami i ich wyrobami. Odwiedzający jarmark mieli możliwość obejrzenia interesującej wystawy "Pszczoła w obiektywie". Odbyły się również warsztaty tworzenia okolicznościowych świątecznych świec i robienia pierników. O artystyczną część zadbała wystawa rzeźb Józefa Burszyka "Drzewo i pszczoła". Miał miejsce także konkurs plastyczny skierowany w stronę dzieci.

Dobrze zorganizowane wydarzenie przyciągnęło wielu chętnych, nie tylko z Gorzyc. Organizatorami całości było Koło Pszczelarzy z Gorzyc oraz Wiejski Dom Kultury w Gorzycach.

Opracowano na podstawie:
Pszczelarze Gorzyce, http://pszczelarzegorzyce.wixsite.com/pszczelarzegorzyce. data odczytu: 2016.12.16.
Wiejski Dom Kultury w Gorzycach profil na portalu Facebook, https://www.facebook.com/WDK-Gorzyce-460873204035194/, data odczytu: 2016.12.16.Liczba wyświetleń artykułu: 1060

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.