Portal Pszczelarski

Grudniowe spotkanie pszczelarzy z MGKP w Świeciu 2016

pszczelarstwo kujawsko-pomorskie Pszczelarz 2016 roku Antoni Szefler Jerzy Wyrwas Marek Podlewski Kujawskie Centrum Pszczelarskie Hodowli i Selekcji Pszczoły Kraińskiej Marek Podlewski Bractwo Bartników Miejsko-Gminne Koło Pszczelarzy w Świeciu

Grudniowe spotkanie pszczelarzy z Miejsko-Gminnego Koła Pszczelarzy w Świeciu odbyło się na plebanii lokalnej fary. Przybyło na nie 40 osób, wśród nich kilkanaścioro dzieci ze Szkoły Podstawowej numer 7, które należą do lokalnego kółka pszczelarskiego. 

Na spotkanie przybyli również przedstawiciele lokalnych władz. Burmistrz Świecia, Tadeusz Pogoda, chwalił koło pszczelarskie za współpracę z dziećmi. Podczas spotkania do Bractwa Bartników przyjęta została opiekunka młodych pszczelarzy. Natomiast najbardziej wyróżniający się posiadacze pasiek zostali wyróżnieniu nagrodą Pszczelarza 2016 roku. Otrzymali ją Antoni Szefler i Jerzy Wyrwas, w dowód uznania za największą ilość wyprodukowanego miodu i największą wydajność z jednej rodziny. W spotkaniu uczestniczył także Marek Podlewski z Kujawskiego Centrum Pszczelarskiego Hodowli i Selekcji Pszczoły Kraińskiej. Zapowiedział on współorganizację przyszłorocznych szkoleń, a także zajęć dla najmłodszych. 

Wiele akcji związanych z promocją pszczelarstwa w tym regionie jest finansowana z budżetu gminy Świecie. Swoje wsparcie oferuje również powiat świecki, dzięki czemu właściciele pasiek w starszym wieku mają komu przekazywać swoje dziedzictwo. 

Opracowano na podstawie:
Gazeta Pomorska, Mali pszczelarze ze Świecia obdarowali wszystkich, http://www.pomorska.pl/wiadomosci/swiecie/a/mali-pszczelarze-ze-swiecia-obdarowali-wszystkich,11577628/, data publikacji: 2016.12.14, data odczytu: 2016.12.14Liczba wyświetleń artykułu: 1818

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.