Portal Pszczelarski

Agroprzedsiębiorca Rzeczpospolitej Polskiej 2016 pszczelarzem

pszczelarstwo w Polsce Agroprzedsiębiorca Rzeczypospolitej Polskiej 2016 Ryszard Sułkowski

6 grudnia 2016 w Muzeum Kolekcji imienia Jana Pawła II w Warszawie odbyła się uroczysta gala związana z wręczeniem nagród laureatom konkursu Agroprzedsiębiorca Rzeczypospolitej Polskiej 2016 roku, który zorganizowała redakcja miesięcznika Agro. W tym roku tytuł Wzorowego Agroprzedsiębiorcy RP otrzymał pszczelarz. Patronatem honorowym wydarzenie objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztof Jurgiel oraz Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego - Czesław Siekierski.

Zgodnie z informacjami podanymi na stronie Polskiego Związku Pszczelarskiego, wyróżnieniem został nagrodzony Ryszard Sułkowski, pszczelarz, właściciel firmy stolarskiej, a w latach 2004-2008 Wiceprezydent Polskiego Związku Pszczelarskiego. Obecna firma laureata jest jedną z największych, które specjalizują się w produkcji ekologicznego, drewnianego sprzętu pszczelarskiego w całej Europie Zachodniej. Firma tworzy ule, ule ozdobne, ramki pszczele, rojnice, podkarmiaczki itp. Firma ma na swoim koncie liczne już nagrody. Tytuł Agroprzedsiębiorcy RP 2016 dołączy do tego grona.

Opracowano na podstawie:
Polski Związek Pszczelarski, Agroprzedsiębiorca RP 2016, http://www.zwiazekpszczelarski.pl/agroprzedsiebiorca-rp-2016, data publikacji: 2016.12.13, data odczytu: 2016.12.14.Liczba wyświetleń artykułu: 2123

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk 2016-12-17 21:33:12

Gratulacje! :) Im więcej pszczelarskich sukcesów, tym lepiej dla całej branży!  Współpracują z portalem:

Michał Piątek

Michał Piątek

Ekspert Portalu Pszczelarskiego

Pszczelarz, właściciel serwisu www.pogodnypiatek.pl, w którym prowadzi blog pszczelarski i zamieszcza nakręcone przez siebie filmy. Jeden z autorów dwumiesięcznika „Pasieka”, organizator konferencji pszczelarskich, wykładowca.

Współdziałanie pszczelarzy w zakresie promocji i sprzedaży

Targi Sadowniczo-Warzywnicze Hort-Technika z panelem pszczelarskim - relacja

Skuteczna ochrona roślin bezpieczna dla owadów zapylających

Grzegorz Belica

Grzegorz Belica

Autor tekstów oraz Koordynator Fab Lab Łódź

Fab Lab Łódź to organizacja propagująca idee zrób to sam, samowystarczalności i rozwoju umiejętności praktycznych. Jednym z elementów jaki rozwijają jest edukacja w zakresie hodowli pszczół i roli jaką pełnią w naturze i gospodarce człowieka.

III edycja warsztatów: Sami robimy ul wielkopolski

Warsztaty pszczelarskie w Fab Lab Łódź - relacja z wydarzenia

Warsztat: Sami robimy ul wielkopolski

Marta Stachowiak

Marta Stachowiak

Autorka przepisów kulinarnych i bloga My Sweet Morning

Blogerka kulinarna (celebrate-your-morning.blogspot.com), na co dzień praktykująca słodkie śniadania. Prawdziwa koneserka miodów. Miłośniczka zdrowego i smacznego trybu życia. Swoją artystyczną duszę ujawnia nie tylko na talerzu ale również w rysunku i decoupage'u.

Puszysty omlet z bananami

Budyniowa owsianka czekoladowa z miodem

Dyniowe drożdżowe z awokado

Ewa Jarosz

Ewa Jarosz

autor przepisów kulinarnych i bloga dietetykwstolicy.blogspot.com

Dietetyk medyczny, blogerka kulinarna i amator fotografii. Uczy swoich pacjentów jak utrzymać zasady racjonalnego odżywiania czerpiąc przyjemność z jedzenia. Zaraża optymizmem i zdrowym podejściem do życia.

Gruszkowo-jabłkowy mus szarlotkowy

Pieczone owoce z miodem i płatkami owsianymi

Ciasto orzechowe z miodem