Portal Pszczelarski

Agroprzedsiębiorca Rzeczpospolitej Polskiej 2016 pszczelarzem

pszczelarstwo w Polsce Agroprzedsiębiorca Rzeczypospolitej Polskiej 2016 Ryszard Sułkowski

6 grudnia 2016 w Muzeum Kolekcji imienia Jana Pawła II w Warszawie odbyła się uroczysta gala związana z wręczeniem nagród laureatom konkursu Agroprzedsiębiorca Rzeczypospolitej Polskiej 2016 roku, który zorganizowała redakcja miesięcznika Agro. W tym roku tytuł Wzorowego Agroprzedsiębiorcy RP otrzymał pszczelarz. Patronatem honorowym wydarzenie objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztof Jurgiel oraz Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego - Czesław Siekierski.

Zgodnie z informacjami podanymi na stronie Polskiego Związku Pszczelarskiego, wyróżnieniem został nagrodzony Ryszard Sułkowski, pszczelarz, właściciel firmy stolarskiej, a w latach 2004-2008 Wiceprezydent Polskiego Związku Pszczelarskiego. Obecna firma laureata jest jedną z największych, które specjalizują się w produkcji ekologicznego, drewnianego sprzętu pszczelarskiego w całej Europie Zachodniej. Firma tworzy ule, ule ozdobne, ramki pszczele, rojnice, podkarmiaczki itp. Firma ma na swoim koncie liczne już nagrody. Tytuł Agroprzedsiębiorcy RP 2016 dołączy do tego grona.

Opracowano na podstawie:
Polski Związek Pszczelarski, Agroprzedsiębiorca RP 2016, http://www.zwiazekpszczelarski.pl/agroprzedsiebiorca-rp-2016, data publikacji: 2016.12.13, data odczytu: 2016.12.14.Liczba wyświetleń artykułu: 1879

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2016-12-17 21:33:12

Gratulacje! :) Im więcej pszczelarskich sukcesów, tym lepiej dla całej branży!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.