Portal Pszczelarski

Obchody 70-lecia istnienia Koła Pszczelarzy w Grodzisku Mazowieckim

pszczelarstwo mazowieckie Koło Pszczelarzy w Grodzisku Mazowieckim

Dostojny jubileusz istnienia swojego stowarzyszenia świętowali ostatnio pszczelarze zrzeszeni w Kole Pszczelarzy w Grodzisku Mazowieckim. Obchody miały miejsce 11 grudnia 2016 roku o 12:00. 

Zgodnie z informacjami podanymi przez Radio Bogoria, obchody 70-lecia istnienia były połączone ze spotkaniem opłatkowym. Całość imprezy przebiegła w przyjaznej atmosferze. Podniosłości wydarzeniu dodało wprowadzenie pocztu sztandarowego. Była to kolejna okazja do spotkania dla wszystkich pszczelarzy z okolicy. 

Z okazji dostojnego jubileuszu przygotowywano również księgę pamiątkową. Z tego powodu obecni członkowie koła poszukiwali wszelkich archiwalnych materiałów od dawnych członków i ich rodzin. Niestety, zbiory koła z powodu upływu lat są w tym zakresie dość skąpe. Zebrane materiały pozwolą na zachowanie wielu cennych wspomnień.

Opracowano na podstawie:
Radio Bogoria profil na portalu Facebook, https://www.facebook.com/RadioBogoria/?fref=ts, data odczytu: 2016.12.12.
Koło Pszczelarzy w Grodzisku Mazowieckim, Informacje o spotkaniu opłatkowym, http://kolopszczelarzywgrodziskumazowieckim.cba.pl/aktualnosci/, data publikacji: 2016.09.14, data odczytu: 2016.12.13.Liczba wyświetleń artykułu: 1126

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.