Portal Pszczelarski

Obchody 70-lecia istnienia Koła Pszczelarzy w Grodzisku Mazowieckim

pszczelarstwo mazowieckie Koło Pszczelarzy w Grodzisku Mazowieckim

Dostojny jubileusz istnienia swojego stowarzyszenia świętowali ostatnio pszczelarze zrzeszeni w Kole Pszczelarzy w Grodzisku Mazowieckim. Obchody miały miejsce 11 grudnia 2016 roku o 12:00. 

Zgodnie z informacjami podanymi przez Radio Bogoria, obchody 70-lecia istnienia były połączone ze spotkaniem opłatkowym. Całość imprezy przebiegła w przyjaznej atmosferze. Podniosłości wydarzeniu dodało wprowadzenie pocztu sztandarowego. Była to kolejna okazja do spotkania dla wszystkich pszczelarzy z okolicy. 

Z okazji dostojnego jubileuszu przygotowywano również księgę pamiątkową. Z tego powodu obecni członkowie koła poszukiwali wszelkich archiwalnych materiałów od dawnych członków i ich rodzin. Niestety, zbiory koła z powodu upływu lat są w tym zakresie dość skąpe. Zebrane materiały pozwolą na zachowanie wielu cennych wspomnień.

Opracowano na podstawie:
Radio Bogoria profil na portalu Facebook, https://www.facebook.com/RadioBogoria/?fref=ts, data odczytu: 2016.12.12.
Koło Pszczelarzy w Grodzisku Mazowieckim, Informacje o spotkaniu opłatkowym, http://kolopszczelarzywgrodziskumazowieckim.cba.pl/aktualnosci/, data publikacji: 2016.09.14, data odczytu: 2016.12.13.Liczba wyświetleń artykułu: 1385

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Paulina Jamrozik

Paulina Jamrozik

Autorka tekstów oraz właścicielka Medis-online.pl

Założycielka Gabinetu Dietetycznego MEDIS. Na co dzień pomaga trwale zmienić nawyki żywieniowe swoim pacjentom. Pokazuje jak pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, poprawić samopoczucie, samoocenę, a przede wszystkim zdrowie.

Domowy sposób na wzmocnienie odporności

Magdalena Mendziak

Magdalena Mendziak

Autorka tekstów

Studentka Wydziału Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Zielonogórskiego. Właścicielka małej pasieki w okolicach Zgorzelca. Zawsze uśmiechnięta miłośniczka zwierząt oraz natury. W wolnych chwilach poświęca się wolontariatowi.

Pierniki miodowe na choinkę

Stowarzyszenie Natura i Człowiek

Stowarzyszenie Natura i Człowiek

Partner serwisu

Stowarzyszenie działające na rzecz ekologii i protekcji owadów zapylających, głównie dziko żyjących pszczół. Sprawdź: www.naturaiczlowiek.org

Chroniąc pszczoły dbasz o siebie

Walne zgromadzenie członków Stowarzyszenia Natura i Człowiek

Zrekultywowane tereny kopalni Górażdże jako potencjalne siedlisko występowania pszczół