Portal Pszczelarski

Obchody 70-lecia istnienia Koła Pszczelarzy w Grodzisku Mazowieckim

pszczelarstwo mazowieckie Koło Pszczelarzy w Grodzisku Mazowieckim

Dostojny jubileusz istnienia swojego stowarzyszenia świętowali ostatnio pszczelarze zrzeszeni w Kole Pszczelarzy w Grodzisku Mazowieckim. Obchody miały miejsce 11 grudnia 2016 roku o 12:00. 

Zgodnie z informacjami podanymi przez Radio Bogoria, obchody 70-lecia istnienia były połączone ze spotkaniem opłatkowym. Całość imprezy przebiegła w przyjaznej atmosferze. Podniosłości wydarzeniu dodało wprowadzenie pocztu sztandarowego. Była to kolejna okazja do spotkania dla wszystkich pszczelarzy z okolicy. 

Z okazji dostojnego jubileuszu przygotowywano również księgę pamiątkową. Z tego powodu obecni członkowie koła poszukiwali wszelkich archiwalnych materiałów od dawnych członków i ich rodzin. Niestety, zbiory koła z powodu upływu lat są w tym zakresie dość skąpe. Zebrane materiały pozwolą na zachowanie wielu cennych wspomnień.

Opracowano na podstawie:
Radio Bogoria profil na portalu Facebook, https://www.facebook.com/RadioBogoria/?fref=ts, data odczytu: 2016.12.12.
Koło Pszczelarzy w Grodzisku Mazowieckim, Informacje o spotkaniu opłatkowym, http://kolopszczelarzywgrodziskumazowieckim.cba.pl/aktualnosci/, data publikacji: 2016.09.14, data odczytu: 2016.12.13.Liczba wyświetleń artykułu: 1799

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Partner serwisu

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukcie realizowany jest projekt ekologiczny "Pszczoły Lubię". Projekt jest laureatem konkursu grantowego "Z Kujawskim pomagamy pszczołom". Grant ufundowała firma ZT Kruszwica S.A. Organizatorem konkursu jest Fundacja Nasza Ziemia. Koordynatorkami projektu są Elżbieta Piotrak i Magdalena Palińska.

Pszczoły Lubię. Cz. 1.

Pszczoły Lubię. Cz. 2.

Anna Celińska

Anna Celińska

Autorka tekstów

Dziennikarz z wykształcenia, zawodu i pasji. Żaden temat nie jest jej obcy, a pszczoły z artykułu na artykuł uwielbia coraz bardziej. Na PortalPszczelarski.pl wrzuca teksty według najważniejszego klucza – informować, radzić, wyjaśniać to, co ważne dla Was. Bo bez czytelnika nie miałoby sensu pisanie.

Właściwości miodu

Ostrzeń pospolity – roślina miododajna

Wsparcie Rynku Produktów Pszczelich 2014 - zakup pszczół

Mirka Lenarcik

Mirka Lenarcik

Autorka tekstów oraz bloga mirosixgotuje.blox.pl

Ukończyła archeologię i anglistykę we Wrocławiu oraz studia doktoranckie w Niemczech. Oprócz gotowania największa pasja to kultura Iranu oraz historia.

Kapusta czerwona z porto

Ser Brie w cieście francuskim z dodatkiem miodu

Konfitura z melona z imbirem i miodem

Michał Piątek

Michał Piątek

Ekspert Portalu Pszczelarskiego

Pszczelarz, właściciel serwisu www.pogodnypiatek.pl, w którym prowadzi blog pszczelarski i zamieszcza nakręcone przez siebie filmy. Jeden z autorów dwumiesięcznika „Pasieka”, organizator konferencji pszczelarskich, wykładowca.

Współdziałanie pszczelarzy w zakresie promocji i sprzedaży

IV Konferencja KD Pszczółka - podsumowanie wydarzenia

Targi Sadowniczo-Warzywnicze Hort-Technika z panelem pszczelarskim - relacja