Portal Pszczelarski

Pszczelarz z Sulechowa złodziejem 2016

pszczelarstwo lubuskie kradzież uli pszczelarz-złodziej kradzież uli w Nowym Kramsku

W Sulechowie policja ustaliła tożsamość mężczyzny podejrzanego o kradzież uli wraz z rodzinami pszczelimi. Policjantom udało się odzyskać ule o wartości 4 tysięcy złotych.

Zgodnie z informacjami podanymi przez portal Strefa Agro, zawiadomienie od okradzionego pszczelarza wpłynęło w lipcu 2016 roku. Łupem złodzieja padło sześć uli. Do zdarzenia doszło na przełomie 15 i 16 lipca 2016 r. w Nowym Kramsku. Policjanci kryminalni z Sulechowa rozpoczęli czynności operacyjne, dzięki którym wpadli na trop podejrzanego o popełnienie tego czynu mężczyzny.

Ule zostały odnalezione w powiecie świebodzińskim, na posesji innego pszczelarza. Po okazaniu, poszkodowany rozpoznał swoją własność. Podejrzany to mężczyzna w wieku 46 lat, który nie był wcześniej notowany. Przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia w tej sprawie. Już zostały mu postawione zarzuty. Kodeks karny za tego typu przestępstwo przewiduje karę od 3 miesięcy do nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Opracowano na podstawie:
Strefa Agro, Pszczelarz ukradł... ule z pszczołami, http://www.strefaagro.gazetalubuska.pl/artykul/pszczelarz-ukradl-ule-z-pszczolami, data publikacji: 2016.12.12, data odczytu: 2016.12.13.Liczba wyświetleń artykułu: 3086

Komentarze z forum pszczelarskiego

Bikej0909

2017-03-07 13:32:37

I JAKI DOSTAŁ WYROK MENDA?

marcin101

2018-02-26 20:26:27

od pszczelarzy dożywotni zakaz hodowli pszczół i nazywanie się pszczelarzem

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.