Portal Pszczelarski

Spotkanie świąteczne Powiatowego Koła Pszczelarzy w Gostyninie 2016

pszczelarstwo mazowieckie Powiatowe Koło Pszczelarzy w Gostyninie Regionalny Związek Pszczelarzy w Płocku Bronisław Szczepaniak Maja Lunde Historia pszczół

Pszczelarze z Powiatowego Koła w Gostyninie, należącego do Regionalnego Związku Pszczelarzy w Płocku, spotkali się wspólnie z zaproszonymi gośćmi, by wspólnie złożyć sobie życzenia świąteczne. To była również dobra okazja do omówienia bieżących spraw. 

Przebieg spotkania z 11 grudnia 2016 roku przedstawił portal Gostynin Info. Otworzył je Bronisław Szczepaniak, który pełni rolę prezesa stowarzyszenia, powitaniem gości. W trakcie jego trwania wręczono odznaki najbardziej wyróżniającym się pszczelarzom w okolicy, a także odczytano fragment książki Mai Lunde "Historia pszczół". 

Przyszedł także czas na złożenie życzeń świątecznych i noworocznych. W imieniu burmistrza Pawła Kalinowskiego wystąpiła Hanna Adamska – sekretarz Urzędu Miasta. Przemówił także wójt gminy Gostynin Edmund Zieliński, wójt gminy Szczawin Kościelny Jerzy Sochacki oraz władze Regionalnego Związku Pszczelarzy w Płocku. Całość przebiegła w uroczystej i miłej atmosferze. 

Opracowano na podstawie:
Gostynin Info, Wigilia u pszczelarzy [ZDJĘCIA], http://gostynin.info/informacje/wigilia-u-pszczelarzy-zdjecia/, data publikacji: 2016.12.12, data odczytu: 2016.12.12.Liczba wyświetleń artykułu: 1598

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.