Portal Pszczelarski

Spotkanie świąteczne zarządu RZP Wielkopolski Północnej w Chodzieży 2016

pszczelarstwo wielkopolskie Regionalny Związek Pszczelarzy Wielkopolski Północnej w Chodzieży

10. grudnia 2016 roku miało miejsce spotkanie świąteczne Zarządu Regionalnego Związku Pszczelarzy Wielkopolski Północnej z prezesami regionalnych kół pszczelarskich. Odbyło się one w jednej z restauracji w Chodzieży.

Zgodnie z informacjami podanymi na stronie Regionalnego Związku Pszczelarzy Wielkopolski Północnej w Chodzieży, na spotkaniu poza złożeniem sobie życzeń, był również czas na omówienie bieżących spraw i problemów. Przede wszystkim było to podziękowanie za wkład pracy dla najbardziej wyróżniających się pszczelarzy w regionie, a także przedstawienie nowej pracownicy biura. Nie zabrakło także miejsca na omówienie najważniejszych wydarzeń 2016 roku oraz dyskusje na temat planów rozwoju w nadchodzącym roku 2017. Przedstawiono również zasady dopłat z Unii Europejskiej do pszczelarstwa w przyszłym roku oraz omówiono szkolenie w Wałczu. Zajęto się także sprawą federacji regionalnych związków pszczelarskich z terenu Wielkopolski.

Opracowano na podstawie:
Regionalny Związek Pszczelarzy Wielkopolski Północnej, Spotkanie opłatkowe, http://www.rzpchodziez.pl/news,9,spotkanie-op%EF%BF%BD%EF%BF%BDatkowe.html, data publikacji: 2016.12.12, data odczytu: 2016.12.12.Liczba wyświetleń artykułu: 1164

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.