Portal Pszczelarski

Spotkanie świąteczne zarządu RZP Wielkopolski Północnej w Chodzieży 2016

pszczelarstwo wielkopolskie Regionalny Związek Pszczelarzy Wielkopolski Północnej w Chodzieży

10. grudnia 2016 roku miało miejsce spotkanie świąteczne Zarządu Regionalnego Związku Pszczelarzy Wielkopolski Północnej z prezesami regionalnych kół pszczelarskich. Odbyło się one w jednej z restauracji w Chodzieży.

Zgodnie z informacjami podanymi na stronie Regionalnego Związku Pszczelarzy Wielkopolski Północnej w Chodzieży, na spotkaniu poza złożeniem sobie życzeń, był również czas na omówienie bieżących spraw i problemów. Przede wszystkim było to podziękowanie za wkład pracy dla najbardziej wyróżniających się pszczelarzy w regionie, a także przedstawienie nowej pracownicy biura. Nie zabrakło także miejsca na omówienie najważniejszych wydarzeń 2016 roku oraz dyskusje na temat planów rozwoju w nadchodzącym roku 2017. Przedstawiono również zasady dopłat z Unii Europejskiej do pszczelarstwa w przyszłym roku oraz omówiono szkolenie w Wałczu. Zajęto się także sprawą federacji regionalnych związków pszczelarskich z terenu Wielkopolski.

Opracowano na podstawie:
Regionalny Związek Pszczelarzy Wielkopolski Północnej, Spotkanie opłatkowe, http://www.rzpchodziez.pl/news,9,spotkanie-op%EF%BF%BD%EF%BF%BDatkowe.html, data publikacji: 2016.12.12, data odczytu: 2016.12.12.Liczba wyświetleń artykułu: 1300

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Fundacja Nasza Ziemia

Fundacja Nasza Ziemia

Partner serwisu

Organizacja pozarządowa założona w 1994 roku. Realizuje cele mające status pożytku publicznego, specjalizując się w edukacji ekologicznej i obywatelskiej.

Konkurs grantowy - Z Kujawskim pomagamy pszczołom

Wyniki konkursu grantowego Z Kujawskim pomagamy pszczołom II

Wyniki konkursu grantowego - z Kujawskim pomagamy pszczołom

Centrum Apiterapii ApiBałt

Centrum Apiterapii ApiBałt

Bałtów 8, 27-423 Bałtów (na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego) Telefon: +48 530-747-744 E-mail: biuro@apibalt.pl

Mini SPA w Bałtowie

Martyna Walerowicz

Martyna Walerowicz

Autorka tekstów

Dziennikarz. Ukończyła studia ogrodnicze, na których zajmowała się pszczelarstwem i owadami zapylającymi.

Royalaktyna a rozwój matki pszczelej

Konopie indyjskie i ich wpływ na pszczoły

Pszczoła na kofeinie i miód kawowy

Magdalena Tomaszewska-Bolałek

Magdalena Tomaszewska-Bolałek

Autorka przepisów kulinarnych i bloga kuchniokracja.hanami.pl

Japonista, dziennikarka, badaczka kultury żywieniowej, autorka książek: "Tradycje kulinarne Japonii" i "Japońskie słodycze" (książka nominowana w 3 kategoriach do Gourmand World Cookbook Awards). Zajmuje się prowadzeniem warsztatów kulinarnych, a także spotkań z zakresu historii jedzenia, trendów kulinarnych i percepcji smaku.

Ciasteczka lekko miodowe

Figi z jogurtem bałkańskim i pistacjami

Miodowe ciasto z sezamową bezą