Portal Pszczelarski

Spotkanie opłatkowe Koła Pszczelarzy w Chojnicach 2016

pszczelarstwo pomorskie Koło Pszczelarzy w Chojnicach paschał z wosku pszczelego

7. grudnia 2016 roku, w środę, odbyło się spotkanie świąteczne hodowców pszczół, którzy są zrzeszeni w Kole Pszczelarzy w Chojnicach. Była to okazja do złożenia sobie życzeń na Boże Narodzenie i nadchodzący Nowy Rok.

Celebracja uroczystości, zgodnie z informacjami podanymi na stronie internetowej Koła Pszczelarzy w Chojnicach, zaczęła się o godzinie 16-tej od uroczystej mszy sprawowanej w intencji pszczelarzy. Miała ona niezwykły przebieg, ponieważ wystawiono w jej trakcie poczet sztandarowy. Złożono również pszczelarskie dary ołtarza, między innymi paschał z wosku pszczelego, a także kosz z produktami pochodzącymi wprost z pasieki.

Mniej oficjalna część miała miejsce w Domu Gościnnym Opus. Na stronie internetowej Koła Pszczelarzy w Chojnicach zostały umieszczone krótkie filmy z przebiegu uroczystości. 

Opracowano na podstawie:
Koło Pszczelarzy w Chojnicach, tegoroczne spotkanie opłatkowe, http://kolopszczelarzychojnice.blox.pl/html, data publikacji: 2016.12.08, data odczytu:2016.12.12.Liczba wyświetleń artykułu: 934

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.