Portal Pszczelarski

X Pielgrzymka ku czci świętego Ambrożego do Leżajska - relacja z wydarzenia

pszczelarstwo podkarpackie św. Ambroży pielgrzymka pszczelarska Paweł Chorbiński Rejonowe Koło Pszczelarzy w Leżajsku Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Rzeszowie Okręgowy Związek Pszczelarzy w Sandomierzu

11. grudnia 2016 roku odbyła się X Pielgrzymka ku czci świętego Ambrożego do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia Ojców Bernardynów w Leżajsku. Było to połączenie uniesień religijnych i dawki wiedzy dla pszczelarzy.

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 11 mszą w intencji pszczelarzy. Następnie zainteresowane osoby przeszły do nowo wybudowanej auli przy kościele, gdzie odbyło się spotkanie pszczelarzy oraz wykład dr hab. Pawła Chorbińskiego, profesora nadzwyczajnego Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, na temat chorób pszczół.

Całą pielgrzymkę obficie reprezentowały poczty sztandarowe różnych kół pszczelarskich. Wydarzenie zorganizowało Rejonowe Koło Pszczelarzy w Leżajsku przy współudziale Starosty Leżajskiego oraz Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Rzeszowie.

Opracowano na podstawie:
Okręgowy Związek Pszczelarzy w Sandomierzu, X Pielgrzymka ku czci św. Ambrożego do Sanktuarium w Leżajsku, http://ozpsandomierz.pl/2016/12/09/x-pielgrzymka-ku-czci-sw-ambrozego-do-sanktuarium-w-lezajsku/, data publikacji: 2016.12.09, data odczytu: 2016.12.12.Liczba wyświetleń artykułu: 1598

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2016-12-13 18:29:22

A myślałem, że pszczelarze wybierają się tylko na Jasną Górę... a tu niespodzianka!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.