Portal Pszczelarski

III Konferencja Pszczelarska w Szynwałdzie

wydarzenie pszczelarskie konferencja pszczelarska luty 2017 2017 Szynwałd III Konferencja Pszczelarska w Szynwałdzie Konferencja Pszczelarska w Szynwałdzie Jacek Nowak Narcyz Kędziora

Koło Pszczelarzy w Szynwałdzie, Koło Pszczelarzy w Woli Rędzińskiej oraz Pogórski Związek Pszczelarzy w Tarnowie serdecznie zapraszają do udziału w wydarzeniu pn. III Konferencja Pszczelarska w Szynwałdzie. Konferencja odbędzie się 25 lutego 2017 r. (sobota) w sali wykładowej Biblioteki w Szynwałdzie (Szynwałd 11, 33-158 Szynwałd).

Program wydarzenia pn. III Konferencja Pszczelarska w Szynwałdzie:

25.02.2017 r. (sobota)

9:00 - Oficjalne rozpoczęcie konferencji

9:15 - Wręczenie odznaczeń zasłużonym pszczelarzom

9:30 - Rozstrzygnięcie konkursu na najlepszą pasiekę w Pogórskim Związku Pszczelarzy w Tarnowie

10:00-12:30 - Jacek Nowak - Hodowla matek pszczelich na własne potrzeby

12:45-15:15 - Narcyk Kędziora - Gospodarka pasieczna. Zapobieganie chorobom pszczół z wykorzystaniem ziół

15:15 - Oficjalne zakończenie konferencji

 

Podczas konferencji będzie istnieć możliwość nabycia produktów pasiecznym. 

Oficjalny plakat wydarzenia:

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2186

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.