Portal Pszczelarski

Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Szczecinie 2016

pszczelarstwo zachodniopomorskie Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Szczecinie Olgierd Kustosz

26 listopada 2016 roku odbył się Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Szczecinie. Wzięło w nim udział 43 delegatów, reprezentujących Koła Pszczelarzy z całego regionu.

W trakcie spotkania sprawozdanie ze swojej kończącej się kadencji złożył Prezes Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy Olgierd Kustosz, a księgowa organizacji dokonała sprawozdania finansowego za lata 2012-2015. Przeprowadzono wybory na stanowisko Prezesa Wojewódzkiego Związku Pszczelarskiego, na które ponownie został wybrany Olgierd Kustosz. 

W trakcie Zjazdu nie zapomniano o poruszeniu bieżących spraw istotnych dla pszczelarzy, takich jak zagadnienia związane z prawną ochroną pszczół i pszczelarzy, a także związanych z opracowaniem długofalowej strategii rozwoju pszczelarstwa oraz problemami z przemieszczaniem pasiek. 

Opracowano na podstawie:
Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Szczecinie, ZJAZD SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZY WOJEWÓDZKIEGO ZWIĄZKU PSZCZELARZY W SZCZECINIE, http://www.pszczoly.szczecin.pl/, data publikacji: 2016.12.08, data odczytu: 2016.12.09.Liczba wyświetleń artykułu: 1067

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.