Portal Pszczelarski

Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Szczecinie 2016

pszczelarstwo zachodniopomorskie Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Szczecinie Olgierd Kustosz

26 listopada 2016 roku odbył się Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Szczecinie. Wzięło w nim udział 43 delegatów, reprezentujących Koła Pszczelarzy z całego regionu.

W trakcie spotkania sprawozdanie ze swojej kończącej się kadencji złożył Prezes Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy Olgierd Kustosz, a księgowa organizacji dokonała sprawozdania finansowego za lata 2012-2015. Przeprowadzono wybory na stanowisko Prezesa Wojewódzkiego Związku Pszczelarskiego, na które ponownie został wybrany Olgierd Kustosz. 

W trakcie Zjazdu nie zapomniano o poruszeniu bieżących spraw istotnych dla pszczelarzy, takich jak zagadnienia związane z prawną ochroną pszczół i pszczelarzy, a także związanych z opracowaniem długofalowej strategii rozwoju pszczelarstwa oraz problemami z przemieszczaniem pasiek. 

Opracowano na podstawie:
Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Szczecinie, ZJAZD SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZY WOJEWÓDZKIEGO ZWIĄZKU PSZCZELARZY W SZCZECINIE, http://www.pszczoly.szczecin.pl/, data publikacji: 2016.12.08, data odczytu: 2016.12.09.Liczba wyświetleń artykułu: 1200

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Magdalena Mendziak

Magdalena Mendziak

Autorka tekstów

Studentka Wydziału Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Zielonogórskiego. Właścicielka małej pasieki w okolicach Zgorzelca. Zawsze uśmiechnięta miłośniczka zwierząt oraz natury. W wolnych chwilach poświęca się wolontariatowi.

Pierniki miodowe na choinkę

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Partner serwisu

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukcie realizowany jest projekt ekologiczny "Pszczoły Lubię". Projekt jest laureatem konkursu grantowego "Z Kujawskim pomagamy pszczołom". Grant ufundowała firma ZT Kruszwica S.A. Organizatorem konkursu jest Fundacja Nasza Ziemia. Koordynatorkami projektu są Elżbieta Piotrak i Magdalena Palińska.

Pszczoły Lubię. Cz. 2.

Pszczoły Lubię. Cz. 1.

Arboretum Inspiruje

Arboretum Inspiruje

Partner serwisu

Projekt edukacyjny realizowany w Gimnazjum Publicznym nr 1 im. Ks. Jana Twardowskiego w Czechowicach-Dziedzicach. W tym roku działania projektowe skupiają się wokół pszczół. Projekt jest laureatem konkursu grantowego „Z Kujawskim pomagam pszczołom”. Więcej na Facebook'u: Arboretum-Inspiruje

Arboretum Inspiruje do pomagania pszczołom

Kolorowanka o pszczołach dziełem gimnazjalistek

Arboretum Inspiruje podczas Święta Pszczół

Monika Czyżewska

Monika Czyżewska

Tęsknota za zdrowym, prostym, jakościowym życiem blisko natury, wolnym od chemii zaprowadziła mnie do momentu w życiu, kiedy zaczęłam wypiekać domowe chleby, przygotowywać przetwory no i... domowe kosmetyki. Na moim blogu www.naturalnie-ze-naturalnie.blogspot.com dzielę się z pomysłami na mydła naturalne ręcznie robione i nie tylko. Mam nadzieję, że tak jak ja zmienicie swoje postrzeganie pielęgnacji i zdrowia i stanie się to Waszym stylem życia.