Portal Pszczelarski

Droższy miód na święta Bożego Narodzenia 2016

pszczelarstwo warmińsko-mazurskie miód cena miodu Danuta Mazur miód chiński miód lipowy

Radio Olsztyn informuje, że w regionie warmińsko-mazurskim klienci zapłacą więcej za miód. Cena tego towaru ma związek z suszami i ulewnym latem.

Deszczowe lato nie sprzyjało pszczelarzom. W rozmowie z dziennikarzami Danuta Mazur, właścicielka pasieki w Olsztynie ujawnia, że zebrano mniej miodu niż zwykle. W regionie niemalże w ogóle nie ma miodu lipowego, poszukiwanego przez klientów. Wpływa to oczywiście na cenę tego produktu, która jest obecnie o 10 procent wyższa, w porównaniu do grudnia ubiegłego roku. Z tego powodu część kupujących decyduje się na zakup tańszego miodu mieszanego, w skład którego wchodzi miód chiński. Nieznana jest jego technologia produkcji, a więc konsumenci sporo ryzykują.

Opracowano na podstawie:
Radio Olsztyn, Cena karpia ta sama, zdrożał miód lipowy, http://ro.com.pl/cena-karpia-ta-sama-zdrozal-miod-lipowy/01312558, data publikacji: 2016.12.08, data odczytu: 2016.12.09.Liczba wyświetleń artykułu: 1498

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2016-12-13 18:27:59

No ale to tylko na Warmii i Mazurach, w pozostałych miejscach w kraju raczej nie ma problemów z dostępem do miodu lipowego.

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.