Portal Pszczelarski

Domki dla dzikich zapylaczy w Jastrzębiu Zdroju 2016

pszczelarstwo śląskie hotel dla pszczół dzikie zapylacze murarka ogrodowa

Władze Jastrzębia Zdroju pomogły dzikim owadom zapylającym i ufundowały dla nich specjalne domki. To będzie idealne schronienie na okres zimy.

Zgodnie z informacjami podanymi przez portal Nasze Miasto Jastrzębie Zdrój, zakup hoteli został sfinansowany z budżetu miasta. Katarzyna Wołczańska z jastrzębskiego urzędu miasta wymieniła wszelkie zalety, które dla owadów zapylających wynikają z postawienia dla nich takich specjalnych obiektów. Obecnie na skutek między innymi zmian w miejskiej i wiejskiej architekturze, dzikie pszczoły takie jak murarka ogrodowa, nie mają właściwych warunków do budowy swoich gniazd, co przyczynia się do ich wymierania. Tego typu domki to forma pomocy. Ich koszt wyniósł około półtora tysiąca złotych.

Opracowano na podstawie:
Nasze Miasto Jastrzębie Zdrój, Domki w Jastrzębiu: schronienie dla owadów, http://jastrzebiezdroj.naszemiasto.pl/artykul/miasto-kupilo-domki-dla-owadow-maja-dac-im-schronienie,3944546,art,t,id,tm.html, data publikacji: 2016.12.08, data odczytu: 2016.12.08.Liczba wyświetleń artykułu: 2053

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.